M.Barreto: "Laimingi, kad laimėjome, bet nepatenkinti rungtynių kokybe"

Kauno „Stumbras“ pratęsė seriją be pralaimėjimų „SMScredit.lt A lygoje“. Rungtynės prieš Utenos „Utenį“ buvo ketvirtosios iš eilės čempionate, kuriose laikinosios sostinės komanda išlieka nenugalėta. Giorgio Russo pelnė 2 įvarčius ir labiausiai prisidėjo prie kauniečių pergalės 3:1 (2:0).

Po mačo treneris Mariano Barreto tvirtino, kad rungtynės nebuvo lengvos, nes situaciją kartais pasisunkindavo patys aikštės šeimininkai.

„„Utenis“ stengėsi žaisti taip, kaip jie gali. Mes žinojome, ką jie gali. Tai - pavojinga komanda, daugumą rungtynių pralaiminti mažu skirtumu ir tik viena komanda jiems buvo įmušusi tris įvarčius. Šiandien sukūrėme progų bent keturiems įvarčiams, bet jie taip pat turėjo galimybių įmušti. Esame laimingi, kad laimėjome, bet nesu patenkintas rungtynių kokybe. Tą pasakiau savo žaidėjams“, - kalbėjo specialistas iš užsienio.

Jo teigimu tai buvo sudėtingos rungtynės psichologiškai, nes, pralaimėjus pirmąjį mačą, ši pergalė suteikė daugiau pasitikėjimo.

„Mano vaikinai turi suaugti. Mes pirmaujame 3:0, aš stengiuosi įleisti lietuvių žaidėjų, kurie įgautų patirties bei pasitikėjimo, ir jie turi tokią galimybę sugauti. Tikiuosi jie šią pamoką išmoks, nes kitos rungtynės yra paskutinės prieš transferų langą. Iki tol turime rinkti taškus, o po pertraukos laukia sunkios rungtynės prieš „Lietavą“. Šiandien turėjome baigti rungtynes taip, kaip žaidėme pirmą kėlinį, bet antrajame, įmušę trečiąjį įvartį, pagalvojome, kad „Utenis“ palūš, todėl privalau juos pagirti, nes jie kovojo iki galo ir kėlė mums sunkumų“, - sakė M.Barreto pridurdamas, kad visų rungtynių metu jo komanda kontroliavo rungtynes.

Dviejų įvarčių autorius G.Russo sakė, kad jam tai - fantastinės rungtynės.

„Esu patenkintas, kad iškovojome tris svarbius taškus, taip pat esu patenkintas ir savimi, nes įmušiau du įvarčius. Nemanau, kad pirmas kėlinys buvo geriausias, kokį „Stumbras“ yra sužaidęs. Tikrai galime geriau ir žaisime geriau. Jis geras buvo tik dėl to, kad pavyko išnaudoti keletą progų“, - teigė futbolininkas.

Legionieriaus ir Italijos nuomone, sunkus darbas treniruotėse atsiperka. To darbo dėka, komanda sukuria progas puolime, kurios leidžia pagerinti pozicijas čempionate.

„Pirmasis įvartis nebuvo labai geras, bet svarbu - įmuštas. Rezultato 1:0 jau pakanka“, - šypsojosi G.Russo, kalbėdamas apie savo tolimą smūgį, po kurio „Stumbras“ išsiveržė į priekį.