Madrido "Real" namuose nugalėjo "Deportivo" futbolininkus (VIDEO, FOTO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 23-ojo turo rungtynės.

Turnyrinės lentelės lyderiai Madrido "Real" futbolininkai po skaudos praėjusio turo namuose susigrūmė su La Korunjos "Deportivo" ekipa. Carlo Ancelotti auklėtiniai varžovus nugalėjo rezultatu 2-0.

Rungtynės prasidėjo svečių iš La Korunjos pavojingomis atakomis, tačiau jau po kelių akimirkų iniciatyvą perėmė "Real" futbolininkai. 22-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė puikų smūgį atlikęs Isco.

Per pirmąjį kėlinį "baltieji" galėjo pelnyti ir daugiau įvarčių, tačiau Cristiano Ronaldo ir Garetho Bale'o smūgiuoti kamuoliai pataikė į vartų skersinį.

Antrasis kėlinys prasidėjo analogiškai - "Deportivo" spaudė ir galėjo išlyginti rezultatą, tačiau netrukus C.Ancelotti auklėtiniai susigrąžino persvarą.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Karimas Benzema, kuris 73-ąją minutę pasižymėjo po puikaus C.Ronaldo perdavimo.

"Real" į savo sąskaitą įsirašęs 3 taškus ir nuo antroje vietoje žygiuojančios "Barcelona" ekipos atitrūko 4 taškais.

Kitose rungtynėse "Sevilla" rezultatu 3-0 nepaliko jokių vilčių "Cordoba" vienuolikei, o Bilbao "Athletic" išvykoje nesugebėjo įveikti "Granada" futbolininkų ir susitikimas pasibaigė be įvarčių.

"Real Madrid" 2 - 0 "Deportivo"

22' [1 - 0] Isco

73' [2 - 0] K.Benzema

"Sevilla" 3 - 0 "Cordoba"

38' [1 - 0] G.Krychowiak

44' [2 - 0] C.Bacca

76' [3 - 0] V.Iborra

54' P.Ekeng ("Cordoba") pašalintas iš aikštės

73' G.Krychowiak ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Granada" 0 - 0 "Athletic Bilbao"

"Malaga" 0 - 2 "Espanyol"

41' [0 - 1] Alvaro

90' [0 - 2] S.Garcia

82' D.Colotto ("Espanyol") pašalintas iš aikštės