Madrido klubai prarado svarbius taškus kovoje dėl titulo, "Valencia" pradėjo rodyti atsigavimo ženklus (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse tęsėsi 25-asis turas, kuriame sužaistos penkios rungtynės.

Įdomiausiose turo rungtynėse "Malaga" namuose sugebėjo lygiosiomis pabaigti rungtynes prieš Madrido "Real" ekipą.

Rungtynių pradžia "Real" ekipai nieko blogo nežadėjo - 33 minutę smūgiu galva pasižymėjo Cristiano Ronaldo, o jau po poros minučių į "Malaga" vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį uždirbęs Ronaldo buvo tas, kuris stojo prie 11 metrų žymos, bet jo smūgiuotą kamuolį atrėmė šeimininkų vartininkas Carlosas Kameni.

Madrido ekipai neišnaudojus savų progų padidinti rezultatą, antrajame kėlinyje "Malaga" nubaudė savo varžovus - 66 minutę rezultatą išlygino Raulis Albentosa. Per likusį rungtynių laiką abi komandos įvarčių nebepelnė, o tai reiškia, kad Madrido ekipa prarado dar du svarbius taškus.

Po 25 turų "Real" turi 54 taškus ir rikiuojasi trečioje vietoje. Nuo lyderių "Barcelona" juos skiria net devyni taškai.

Pirmoji sekmadienio dvikova įvyko Madride, kur susigrūmė vietos "Rayo Vallecano" prieš "Sevilla". Unai Emery vadovaujama komanda pirmavo rezultatu 0-2, tačiau iki rungtynių pabaigos neišsaugojo pranašumo ir tenkinosi lygiosiomis.

20-ąją minutę "Sevilla" jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą, kai pasižymėjo Stevenas N'Zonzi ir Vicente Iborra. Vis dėlto šeimininkai nepasidavė ir po Manucho su Miku įvarčių išplėšė lygiąsias.

"Sevilla" su 41 taškų lieka penktoje pozicijoje ir mažina savo šansus sezono gale pasiekti didįjį ketvertą.

Kitose rungtynėse antrą pergalę iš eilės iškovojo Gary Neville'o vadovaujama "Valencia" ekipa, o Bilbao "Athletic" namuose nusileido San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkams.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Madrido "Atletico" susigrūmė prieš "Villarreal". Diego Simeone vadovaujama komanda namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis ir taip pat prarado itin svarbius taškus kovoje dėl titulo.

55 taškus savo sąskaitoje turinti "Rojiblancos" ekipa lieka antroje vietoje, bet nuo lyderių atsilikimas išaugo iki 8 taškų.

"Rayo Vallecano" 2 - 2 "Sevilla"
10' [0 - 1] S. N'Zonzi
20' [0 - 2] V. Iborra
43' [1 - 2] Manucho
62' [2 - 2] Miku

"Malaga" 1 - 1 "Real Madrid"
33' [0 - 1] C. Ronaldo
66' [1 - 1] R. Albentosa
36' C. Ronaldo ("Real") nerealizavo 11 m. baudinio

"Athletic" 0 - 1 "Real Sociedad"
17' [0 - 1] Jonathas

"Granada" 1 - 2 "Valencia"
55' [0 - 1] D. Parejo
90' [0 - 2] S. Mina
90' [1 - 2] E. Mendez

"Atletico" 0 - 0 "Villarreal"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8311703" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>