Madride grumtynės tarp "Real" ir "Sevilla" vienuolikių baigėsi šeimininkų pergale (VIDEO)

Trečiadienio vakarą Ispanijos "Primera" čempionate buvo sužaistos vienerios atkeltos 16-ojo turo rungtynės.

"Santiago Bernabeu" stadione susitiko Madrido "Real" futbolininkai prieš "Sevilla" komandą. Atkaklioje ir traumų pareikalavusioji dvikovoje Carlo Ancelotti auklėtiniai svečius palaužė rezultatu 2-1.

Rungtynės prasidėjo "baltųjų" ekipos dominavimu, tačiau jau 9-ąją minutę sirgaliai buvo nuliūdinti. Dėl patirtos šlaunies traumos susitikimo tęsti nebegalėjo centro gynėjas Sergio Ramosas.

Tačiau vos po trijų minučių Jamesas Rodriguezas privertė "Real" sirgalius pakilti nuo sėdimų vietų, kai puikų smūgį galva atliko po Marcelo perdavimo.

Deja, bet "Real" bėdos su traumomis ir toliau tęsėsi. Šį kartą aikštę turėjo palikti pirmojo įvarčio autorius J.Rodriguezas, o vietoj jo pasirodė Jese.

Be traumų neapsieita ir "Sevilla" gretose. 35-ąją minutę svečių vartininkas Beto susidūrė su Karimu Benzema ir patyrė kaklo traumą. Jį vartuose pakeitęs Sergio Rico jau vos po minutės praleido įvartį, o šį kartą tikslus buvo po keitimo pasirodęs Jese.

Per likusį laiką "Real" turėjo puikių progų pasižymėti, tačiau rungtynių pabaigoje iniciatyvą perėmė "Sevilla" futbolininkai, kurie 80-ąją minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą. Vis dėlto svečiams išplėšti lygiųjų nepavyko ir "Real" įsirašė svarbius tris taškus į savo sąskaitą.

Po 21 turų pirmoje vietoje esantis karališkasis klubas nuo artimiausių persekiotojų yra įgijęs 4 taškų pranašumą.

"Real Madrid" 2 - 1 "Sevilla"

12' [1 - 0] J.Rodriguez

36' [2 - 0] Jese

80' [2 - 1] I.Aspas