M. Pochettino: P. Guardiola yra naujos futbolo eros pradžia

Vyriausiasis Londono "Tottenham" treneris Mauricio Pochettino duodamas interviu prieš artėjančią dvikovą su "Manchester City" negailėjo pagyrų būsimam savo oponentui Pepui Guardiolai.

Rytoj 16 valandą 15 minučių Lietuvos laiku "White Hart Lane" stadione "Tottenham" susigrums su "Man City". P. Guardiolos auklėtiniai savaitės viduryje netikėtai sužaidė lygiosiomis 3-3 su Glazgo "Celtic", tačiau prieš tai buvo iškovoję aštuonias pergales iš eilės.

M. Pochettino prieš P. Guardiolą jau yra kovojęs ir anksčiau, kai jo vadovaujama Barselonos "Espanyol" Ispanijoje kaudavosi prieš "Barcą". Strategas iš Argentinos mano, kad P. Guardiola yra pagrindinis naujos futbolo eros veidas.

"Jis yra veidas to, ką dabar matome futbole. Taip atsitinka, kai į vieną sudedi romantika ir naujosiomis technologijomis paremtą futbolą. Manau, kad jis yra naujos futbolo eros pradžia", - kalbėjo M. Pochettino.

M. Pochettino papasakojo, kaip atvykęs į "Espanyol" išgąsdino savo naujos komandos futbolininkus.

"Likus 12 valandų iki rungtynių su "Barcelona" mes surengėme dvi treniruotes. Žaidėjams pasakiau, kad turime žaisti aukštu spaudimu paremtą futbolą ir jie buvo labai nustebę. Jie manė, kad taip žaisti prieš "Barcelona" yra neįmanoma, tačiau rezultatas kalba pats už save - išvykoje sužaidėme 0-0. Tai buvo kažkas įspūdingo.

"Aikštėje turi būti toks pat drąsus kaip ir gyvenime. Žaidėjui yra svarbu jaustis gerai, būti ryžtingu ir turėti charakterį. Neįsivaizduoju, kaip būtų galima žaisti kitaip. Visada turi būti drąsus", - pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos