M. Barreto: kai viena geriausių komandų nesukuria progų, esu patenkintas

Panaikinęs turėtą dviejų įvarčių deficitą, Kauno „Stumbras“ praleido trečiąjį įvartį mačo pabaigoje ir liko be taškų dramatiškoje dvikovoje prieš Klaipėdos „Atlantą“ - 2:3 (1:2).

Po rungtynių kauniečių treneris Mariano Barreto sakė, kad jo žaidėjai dirbo sunkiai ir aikštėje atliko daug gerų dalykų, tačiau dėl savo jaunystės praleido tris įvarčius.

„Manau, „Atlantas“ nenuveikė nieko tokio, kad būtų nusipelnęs trijų įvarčių. Pirmuoju atveju blogai sužaidė mūsų vartininkas, antrasis - tolimas smūgis, o trečiasis įmuštas pabaigoje po standartinės situacijos. Įvarčius praleidžiame labai lengvai po kampinių ar pražangų, todėl turime sunkiai dirbti ir išspręsti šias problemas. Pirmajame kėlinyje puikias progas įmušti turėjo Eduardo ir Giorgio Russo, bet vartininkas smūgius atrėmė. Čia ir yra skirtumas. Mes sukuriame progas, bet neįmušame, „Atlantas“pelno įvarčių, nesukurdamas progų“, - sakė futbolo specialistas.

Pasak jo, antrajame kėlinyje buvo talikti pakeitimai, pavyko įmušti antrą įvartį, po kurio „Stumbras“ valdė situaciją aikštėje, bet viena pražanga šalia baudos aikštelės suteikė šansą „Atlantui“, kuriuo buvo pasinaudota.

„Kai viena geriausių lygos komandų, „Atlantas“, nesukuria geros progos įvarčiui, aš esu tuo patenkintas. Tai reiškia, kad darome gerą darbą. Deja, likome be taškų. Vaikinai yra liūdni, nes rezultatas neatspindi jų darbo“, - kalbėjo M.Barreto.

„Stumbro“ saugas Robertas Vėževičius sakė, kad „Atlanto“ spaudimas pabaigoje nulėmė pralaimėjimą.

„Pralaiminėjome 2:0, bet sugrįžome į žaidimą. Gale paspaudė „Atlantas“, padarėme kvailą baudą, paleidome žaidėją, o Evaldas Razulis išsprendė. Liūdna, kad gale rungtynių praleidome. Nepasakyčiau, kad jaučiau sentimentus. Ėjau žaisti kaip prieš bet kurią kitą komandą“, - sakė futbolininkas, praėjusiame sezone vilkėjęs uostamiesčio ekipos marškinėlius.

„Jei ir toliau taip, jei vaikinai ir toliau taip stengsis, mes savo taškus susirinksim“, - pridėjo R.Vėževičius.