"Lyon" grįžta į trečiąją vietą, o "Marseille" nepadėjo nė A. Diaby debiutas startinėje sudėtyje (VIDEO)

Šiandien Prancūzijoje sužaistos trejos šalies pirmenybių rungtynės.

"Lille" futbolininkai svečiuose rezultatu 3-0 sutriuškino turnyrinės lentelės kaimyną "Nantes" ir pakilo į septintąją poziciją. Edero dublio bei vieno Stophiros Sunzu įvarčio dėka Frederico Antonetti auklėtiniams atsirado šioks toks šansas pakovoti dėl ketvirtosios ar net trečiosios vietos.

Praeitą sezoną ketvirtas likęs "Marseille" dabar jau yra tik tryliktas. Uostamiesčio klubą 2-1 įveikė "Bastia". Tiesa, Michelio kariaunai galbūt kiek pritrūko sėkmės, nes pirmasis įvartis antrojo kėlinio pradžioje į jų vartus krito nuo komandos draugo Karimo Rekiko, o kiek vėliau varžovai rezultatą padvigubino nuo 11 metrų žymos.

77-ąją minutę po keitimo pasirodęs Michy Basthuayi rezultatą sušvelnino, bet daugiau "Marseille" puolime nieko nuveikti nesugebėjo, o Romainas Alessandrini dar gavo raudoną kortelę. Verta paminėti, jog Batshuayi į aikštę žengė vietoj Abou Diaby, kuris startinėje sudėtyje žaidė po trejų metų pertraukos.

Vakariniame susitikime "Lyon" vienuolikei teko paplušėti su "Lorient", tačiau ji pasinaudojo "Nice" nesėkme bei užkopė į trečiąją vietą. Dabar pernai metų sidabro medalininkus nuo laipteliu aukščiau esančio "Monaco" skiria tik trys taškai, nes šis irgi patyrė pralaimėjimą.

Šiandien Liono ekipą į priekį vedė dublį pelnęs lyderis Alexandre'as Lacazette'as bei kartą pasižymėjęs Rachidas Ghezzalas. "Lorient" pranašumą laikinai suteikti buvo pavykę Majidui Warisui.

"Nantes" 0 - 3 "Lille"

"Bastia" 2 - 1 "Marseille"

"Lorient" 1 - 3 "Lyon"