"Liverpool" namuose neturėjo vargo su "Stoke City" ekipa (VIDEO)

Antradienį vakare sužaistos devintosios Anglijos "Premier" lygos 18-ojo turo rungtynės.

"Liverpool" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Stoke City" futbolininkais. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau atsitiesė ir šventė pergalę rezultatu 4-1.

12-ąją minutę svečiai įgijo įvarčio pranašumą - tikslus buvo Jonathanas Waltersas. Vis dėlto "raudonieji" po praleisto įvarčio nepasimetė ir 35-ąją minutę Adamas Lallana išlygino rezultatą.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Roberto Firminui pavyko persverti rezultatą jų naudai. 59-ąją minutę "puodžiai" įsimušė į savus vartus, o galutinį tašką šioje dvikovoje padėjo vos kelias sekundes aikštėje prieš įvartį praleidęs Danielis Sturridge'as.

"Liverpool" po pergalės su 40 taškų Anglijos pirmenybėse užima antrąją poziciją ir nuo lyderių atsilieka šešių taškų skirtumu. "Stoke" žygiuoja 13-oje vietoje.

"Liverpool" 4 - 1 "Stoke City"
12' [0 - 1] J. Walters
35' [1 - 1] A. Lallana
44' [2 - 1] R. Firmino
59' [3 - 1] G. Imbula (į savus vartus)
70' [4 - 1] D. Sturridge

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9993153" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>