LFF stadione lankėsi FIFA generalinė sekretorė

Lietuvoje viešinti FIFA generalinė sekretorė Fatma Samoura apsilankė LFF stadione, stebėjo Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės treniruotę ir dalyvavo diskusijoje apie moterų futbolą Lietuvoje. 

F. Samoura į Lietuvą atvyko stebėti FIFA pasaulio salės futbolo čempionato rungtynių ir sekmadienį lankėsi rungtynese Vilniuje ir Kaune, o pirmadienį ir pirmosiose čempionato rungtynėse Klaipėdoje.

Prieš išvykdama iš šalies FIFA vadovė apsilankė ir Lietuvos futbolo federacijos ofise ir stadione stebėjo moterų nacionalinės rinktinės treniruotę ir palinkėjo komandai sėkmės artėjančiose atrankos į FIFA pasaulio moterų futbolo čempionato rungtynėse.

Generalinei sekretorei taip pat buvo pristatyta Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos moterų futbolo asociacijos parengta moterų futbolo strategija.

„Atvykau į Lietuvą pamatyti kaip Lietuvos futbolo federacija pirmą kartą savo istorijoje organizuoja tarptautinį FIFA renginį. Iš to ką pamačiau per šias tris dienas jaučiu pasididžiavimą, nes žinau, kad Lietuvos futbolo federacijos vadovai rimtai dirba vystydami futbolą visoje šalyje, –  teigė F. Samoura. – Šio vizito metu taip pat išreiškiau palaikymą Lietuvos futbolo federacijos moterų futbolo departamentui, kad moterų futbolas šalyje pakiltų į kitą lygį.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos