„Lazio“ paskutinę akimirką atėmė du taškus iš „Juventus“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį septintojo Italijos „Serie A“ turo rungtynėse du taškus prarado šalies čempionai Turino „Juventus“ futbolininkai.

Andrea Pirlo auklėtiniai išvykoje apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų ir su Romos „Lazio“ sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Juventus“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo po 15-ąją minutę Cristiano Ronaldo pelnyto įvarčio.

Turino ekipa pirmavo iki pat paskutiniojo mačo smūgio, tačiau 95-ąją minutę Felipe'as Caicedo iš sudėtingos situacijos pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė tašką savo komandai.

„Juventus“ su 13 taškų kol kas žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, „Lazio“ savo sąskaitoje turi 11 taškų ir rikiuojasi devintoje vietoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Kyli&NeyBest

Patiko epizodas kai lazio gynejas paskutine minute iš užribio norėjo mest kamuolį vartininkui bet Simone ji sustabdė, pasuko ir liepė iš kart mest kamuolį į priekį. Toks įdomus epizodas kai treneris padarė direct impact ir nulėmė imusta įvartį, galutinį rungtynių rezultatą

• 6
  • Faktas (IP: 106222a8b)

Komentarus parašė vienas pysprotis is 4-1 . Kodel tu Lietuva taip kenti...Juve Italijoi sena kur...va buvo,ira,bus, FAKTAS!

• 2
  • Hehe (IP: 2785dcae8)

Lautaro juda lb solidziai, interui reiktu sita argentinieti butinai issilaikyti, lygis kyla su kiekvienom rungtynem... Tai ne icardi, sita reiktu issilaikyt, arba parduot bent uz ronaldo 200+ milijonu kuriu barsa netures

• 0
  • Kei (IP: f31a83dc8)

Kiekvienai komandai abidna praleisti ivarti Pacioj maco pabaigoj,ypac Kai jau mato 3 taskus o lieka vienas,na bet siemet tikrai nei vienas futbolo gerbejas 100 proc Seria a nugaletojo nepasakytu,kol kas kandidatu ne vienas

• 0
  • Llaurynas

Puolimas Lazio sian prastas, truko Alberto ir Immobile, butu 3 taskai. Man of the match Marusic, kovingumo neatimsi