Karaliaus taurė: "Barca" išsiskyrė lygiosiomis su "Celta", "Real" pasiekė pergalę (VIDEO)

Ketvirtadienį Ispanijoje sužaistos dar ketverios pirmosios tarpusavio rungtynės Karaliaus taurės aštuntfinalyje.

Turnyro nugalėtojų titulą ginanti "Barcelona" išvykoje susigrūmė su Vigo "Celta". Pasiekti pergalės pirmojo dvikovoje katalonams nepavyko - susitikimas baigėsi lygiosiomis.

"Barcelona" auklėtinis Jose Arnaizas pirmajame kėlinyje išvedė svečius į priekį, tačiau dar iki jo pabaigos "Celta" sugebėjo rezultatą išlyginti ir į "Camp Nou" išvykti vis dar su gerais šansais patekti į kitą turnyro etapą.

Kitose rungtynėse minimalią pergalę prieš "Villarreal" pirmoje dvikovoje taip pat pasiekė "Leganes", o "Levante" išvykoje palaužė "Espanyol".

Madrido "Real" klubas pasiekė užtikrinčiausią pergalę, nors Zinedine'o Zidane'o auklėtiniams ir nepavyko pademonstruoti įtikinamo žaidimo.

"Baltieji" rezultatu 3-0 nugalėjo "Numancia", kuri nuo 60-os minutės žaidė dešimtyje. Net du įvarčiai krito iš 11 metrų žymos - pasižymėjo Garethas Bale'as ir Isco. Dar vieną įvartį pačioje rungtynių pabaigoje pridėjo Borja Mayoralis.

"Celta" 1 - 1 "Barcelona" (VIDEO)
15' [0 - 1] A. Jose
31' [1 - 1] P. Sisto

"Leganes" 1 - 0 "Villarreal"
49' [1 - 0] N. Amrabat

"Espanyol" 1 - 2 "Levante"
28' [1 - 0] G. Moreno
38' [1 - 1] J. Morales (11 m. baudinys)
74' [1 - 2] Ivi

"Numancia" 0 - 3 "Real Madrid" (VIDEO)
35' [0 - 1] G. Bale (11 m. baudinys)
89' [0 - 2] Isco (11 m. baudinys)
90+1' [0 - 3] B. Mayoral
60' P. Diamanka ("Numancia") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 2 2
  • Marčius33
    fcb

Pabūkim objektyvūs ir pripažinkim, kad šlykštus mačas ir gaila, kad teisėjas pakišo koją Numanciai, kurie šiandien tikrai nusipelnė lygiųjų.

Nekopijuok iš RM pusalpio fb ;DDD... Galbūt buvo neskirtas pendelis į RM vartus, šiaip apskritai Theo, Llorente tai kaip maži vaikai pešėsi , manau reikia dar mokintis šitiem dviem , daug . O Vazquezas gražiai susitvarkė baudos aikštelej tuos 2kartus 😲

• +1
  • Marčius33
    fcb

• +1
  • Extra

Kas tau kvaileli kur pakišo koją? 😀 Vazkezo abu pendeliai šimtaprocentiniai, raudona be kalbų, gal kur ir galėjo tai Numanciai skirt tą pendelį, kai šiek tiek sulaukė už marškinėlių, bet ten nebuvo aiškus epizodas, kai tuo tarpu Vazkezui akivaizdžiai per kojas buvo kertama. Atsibusk tu, sapneli 😀

• 0
  • fcb

• -4
  • Lopas

Pazek kaip tas kelmas siandien zaide. Komentuoja nemates.