„Juventus“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Sassuolo“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Turino „Juventus“ turėjo vargo, tačiau sugebėjo išvykoje rezultatu 2:1 palaužti „Sassuolo“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje kontrolė priklausė šeimininkams. „Sassuolo“ sukūrė ne vieną pavojingą ataką ir 39 minutę jiems pavyko išsiveržti į priekį. Po puikios komandinės atakos kamuolį į vartus pasiuntė Giacomo Raspadori.

Vis gi, persvara pastarieji pasidžiaugė neilgai, kadangi 45 minutę rezultatas jau tapo lygus. Pasižymėjo puikiu smūgiu vartininką nuginklavęs Paulo Dybala.

Antrame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau pergalingą įvartį pačioje rungtynių pabaigoje pelnė Massimiliano Allegri auklėtiniai. 88 minutę varžovų gynėją atsitvėręs žemu smūgiu tinklelį skrodė po keitimo pasirodęs Moise Keanas

Po šios pergalės ketvirtoje vietoje esantis „Juventus“ sumažina atsilikimą nuo laipteliu aukščiau esančių „Napoli“ futbolininkų iki 1 taško.