Itin rezultatyviame Vokietijos taurės finale – eilinis „Bayern“ triumfas © AFP nuotr.

Šeštadienį įvyko Vokietijos taurės finalas, kuriame tarpusavyje susitikiko Miuncheno „Bayern“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ ekipos.

Itin rezultatyvioje dvikovoje savo pranašumą įrodė Miuncheno ekipa, kuri pergalę iškovojo rezultatu 4:2 ir 20 kartą klubo istorijoje džiaugėsi šiuo trofėjumi.

„Bayern“ į priekį išsiveržė 16-ąją susitikimo minutę, kai baudos smūgį puikiai realizavo Davidas Alaba, o dar po aštuonių minučių Vokietijos čempionų persvarą padvigubino Serge'as Gnabry.

59-ąją minutę itin nesėkmingai sužaidė „Bayer“ vartininkas, kuris nesėkmingai gaudė Roberto Lewandowskio smūgiuotą kamuolį ir šis įskriejo į vartus.

63-ąją minutę Svenas Benderis kiek atgaivino intrigą, tačiau 89-ąją minutę tas pats R. Lewandowskis įtvirtino „Bayern“ pergalę.

Mačo pabaigoje Kai Havertzo realizuotas 11 metrų baudinys situacijos iš esmės nepakeitė ir „Bayern“ antrus metus iš eilės iškovojo Vokietijos taurę.

• AŠAudrius

Pirmas kelinys tai buvo visiskas Bayerno dominavimas. Gaila jog Bayerio vartininkas taip suklydo, nes intrigele siektiek buvo grizus antrame kel. Pasieme Raudonieji titula ir jie labai gresmingai atrodo. Mano akimis tai UCL jie dabar favoritai.

• Šiaip geras (IP: b01594aef)

Kaimynas pasiims Baliona su sąlyga, kad Barca (Messi), ar Juventus (Ronaldo) nelaimės čempionų lygos. Dar galbūt City, nes De Bruyne irgi nusipelnė Baliono šiais metais. Jei kitos komandos laimės arba ta pati Bayern laimės tai geras bairis ištikro lewandowski Ballon laimėtojas, bet va jiem Bayern labai svarbi čempionu lyga nėra stiprus čempionatas Bundesliga tad svariai žiurėsis tarptautinis fronas ai dar ir Realas jei išsikapstys su City ir laimėtu čempionus tai Ramos irgi pretendentas rimtas.