Italijos čempionatą Romos klubai pradėjo skirtingai (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas pirmieji sezono susitikimai "Serie A" čempionate. Pirmieji į kovą Veronoje stojo praėjusių metų vicečempionas "Roma" bei aikštės šeimininkai "Hellas".

Nors svečiai spaudė savo varžovus bei kamuolį kontroliavo net 69 procentus žaidybinio laiko, teigiamo rezultato jiems pasiekti nepavyko.

Pirmasis rungtynių įvartis krito būtent į sostinės komandos vartus, kuomet sužaidus kiek daugiau nei valandą pasižymėjo Boško Jankovičius.

Rudi Garcia auklėtinių gretose tiksliu smūgiu po naujoko Edino Džeko perdavimo įvartį įmušė Alessandro Florenzi, tačiau persverti rezultato "giallorossi" jau nebepavyko.

Kitose rungtynėse Romos "Lazio" namie įveikė iš "Serie B" atkeliavusį "Bologna".

Trečiąją vietą pernai iškovojusi komanda varžovų vartams ėmė grasinti nuo pat mačo pradžios ir po Lucaso Biglios bei Ricardo Kishnos įvarčių rezultatas buvo 2-0 vos įpusėjus pirmajam kėliniui.

Tiesa, 43-ąją minutę svečiai deficitą sumažino, bet "Lazio" persvarą savo rankose išlaikė iki pat finalinio teisėjo švilpuko.

"Hellas" 1 - 1 "Roma"
[1-0] 61' Boško Jankovič
[1-1] 66' Alessandro Florenzi

"Lazio" 2 - 1 "Bologna"
[1-0] 17' Lucas Biglia
[2-0] 23' Ricardo Kishna
[2-1] 43' Matteo Mancosu