Ispanijos čempionate - lyderių pergalės (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 32-ojo turo rungtynės.

Pirmasis ir daugiausiai dėmesio sulaukęs susitikimas įvyko "Camp Nou" stadione, kur susitiko dvi viena kita gerai pažįstančios ekipos - "Barcelona" ir "Valencia". Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 2-0 pranoko svečius.

Šį įvartį dar nepraėjus pilnai minutei pelnė Luisas Suarezas, sulaukęs puikaus perdavimo iš Lionelio Messi. Po greito įvarčio "šikšnosparniai" nepalūžo ir spaudė šeimininkus.

10-ąją minutę jiems pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, tačiau komandos kapitonas Dani Parejo nesugebėjo nuginkluoti Claudio Bravo.

Per likusį pirmojo kėlinio "Valencia" rodė savo pranašumą ir kūrė ataką po atakos. Sykį Paco Alcaceras pataikė į virpstą, tačiau sėkmė lydėjo šeimininkus.

Antrajame kėlinyje "Valencia" puolimas nebebuvo toks aktyvus ir dominuoti pradėjo Ispanijos vicečempionai. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Lionelis Messi, įvartį pelnęs per pridėtą teisėjo laiką.

Kitose rungtynėse šalies čempionai išvykoje susigrūmė su La Korunjos "Deportivo" futbolininkais. Madrido "Atletico" vienuolikė rezultatu 1-2 palaužė šeimininkus.

Nugalėtojų gretose ir vėl du įvarčius pelnė nesustabdomai žaidžiantis Antoine'as Griezmannas. Prancūzas dublį pelnė pasižymėjęs 5-ąją ir 22-ąją minutėmis.

Madrido "Real" futbolininkai taip pat šventė pergalę. Carlo Ancelotti vadovaujama komanda rezultatu 3-1 įrodė pranašumą prieš "Malaga".

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sergio Ramosas, Jamesas Rodriguezas ir Cristiano Ronaldo, kuris atliko du rezultatyvius perdavimus. Paguodos įvartį Andalūzijos komandos gretose pelnė Juanmi.

"Barcelona" 2 - 0 "Valencia"

1' [1 - 0] L.Suarez

90' [2 - 0] L.Messi

10' D.Parejo ("Valencia") nerealizavo 11m. baudinio

"Deportivo" 1 - 2 "Atletico"

5' [0 - 1] A.Griezmann

22' [0 - 2] A.Griezmann

78' [1 - 2] O.Riera

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/_9Zfvj8vMpo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Real Madrid" 3 - 1 "Malaga"

24' [1 - 0] S.Ramos

69' [2 - 0] J.Rodriguez

71' [2 - 1] Juanmi

90' [3 - 1] C.Ronaldo

67' C.Ronaldo ("Real Madrid") nerealizavo 11m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/7651610" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>