H. Videmontui patiko žaisti jam neįprastoje pozicijoje © JumpStory nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį Kaune rezultatu 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 43 minutę pelnė prancūzas Hugo Videmontas, kuris šiose rungtynėse žaidė sau kiek neįprastoje puolėjo pozicijoje.

Futbolininkas teigė, kad žaidimas atakos smaigalyje jam pradeda patikti vis labiau.

„Keliose draugiškose rungtynėse esu žaidęs puolėjo pozicijoje ir pelniau kelis įvarčius. Žinoma, šiandien susiklostė tokia situacija, kad negalėjo padėti pagrindiniai mūsų komandos puolėjai.

Bet jeigu treneris ir ateityje lieps man žaisti puolėju – tikrai būsiu tuo labai patenkintas ir, tikiuosi, mušiu ir daugiau įvarčių“, – pasakojo H. Videmontas.

Per rungtynes iš viso buvo parodyta net 14 kortelių, o du futbolininkai pašalinti iš aikštės. H. Videmontas įsitikinęs, kad tokią situaciją lėmė rungtynių svarba: „Buvome pasirengę žaisti tokį futbolą ir žinojome, kad mūsų laukia sunkios ir sudėtingos rungtynės. Buvo daug įtampos ir kovos, bet svarbiausia pasiekta pergalė ir iškovoti trys taškai.“

H. Videmontas pastebėjo, kad po sudėtingų rungtynių poilsiui daug laiko nebus, nes jau birželio 13 dieną laukia dvikova su Gargždų „Bangos“ futbolininkais: „Vieną dieną skirsime poilsiui, nes buvo tikrai sunkios rungtynės ir mačo pabaigoje visi žaidėjai buvo išsekę tiek fiziškai, tiek ir morališkai.

Bet poilsiui daug laiko skirti negalėsime, nes pradėsime ruoštis rungtynėms su „Banga“. Tai yra labai stipri komanda, kurioje daug pajėgių žaidėjų, ir Gargžduose mūsų lauks tikrai sunkus iššūkis.“

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • Anbo

  O kam nepatinka puolėju žaist? 😀 Jeigu įvarčius muš, tai tegul tik žaidžia.

  • +3
 • Anbo

  O kam nepatinka puolėju žaist? 😀 Jeigu įvarčius muš, tai tegul tik žaidžia.

  • +3
 • Anbo

  O kam nepatinka puolėju žaist? 😀 Jeigu įvarčius muš, tai tegul tik žaidžia.

  • +3

Kitos naujienos