Pakovoti dėl aukštesnių pozicijų nei pernai ambicijų neslėpęs Kretingos „Minijos“ klubas sezono pradžioje kiek buksuoja. Per 8 rungtynes iškovoti vos 4 taškai (0:1 išvykoje palaužta BFA ir lygiosios 1:1 su „Riteriai“ B ekipa) netenkina nei klubo vadovybės, nei pačių žaidėjų.

Apie priežastis lėmusias nesusiklosčiusį sezono startą pakalbinome Kretingos „Minijos“ vadovą Vidą Burbą.

„Atrodo ir susikomplektavome neprastai prieš sezoną, ir pasiruošimą gerą turėjome, tikėjomės geresnių rezultatų, bet šiai dienai situacija yra tokia. Visi esame nepatenkinti, galbūt kritome ir į psichologinę duobę. Šiuo metu labiausiai koją kiša progų realizacija, ieškome tikro puolėjo, gebančio šaltakraujiškai sužaisti paskutinėje atakos fazėje. Pats žaidimas nebuvo blogas, gal paskutinės rungtynės su „Panevėžiu“ B kiek nuvylė, atrodo komanda ir kontroliuoja tą kamuolį, bet sėkmės vis tik pritrūksta. Patys žinote, futbole be fortūnos ir sėkmės sunku. Su treneriais ieškome sprendimų, įdėsime daugiau darbo ir sieksime atsitiesti“, – reziumavo klubo vadovas,

Nemažą žaidėjo patirtį aukščiausioje šalies lygoje sukaupusios, o dabar prie Kretingos „Minijos“ vairo stovinčio Gvido Juškos teigimu, komanda trauktis nebeturi kur.

„Su tokia komplektacija po 8 turų negalime turėti tik 4 taškus. Didžiausia problema šiuo metu yra žaidėjų psichologija, reikia didesnio visų indėlio, kad kiekvienas įdėtų daugiau pastangų nei įdeda šiai dienai. Tai ne tik liečia žaidėjus, tačiau ir visą trenerių štabą bei patį klubą. Laukia 2 sunkios rungtynės, susitikimai su FA „Šiauliais“ ir „Jonava“ bus itin svarbūs. Stipresni varžovai gal kaip tik yra parankesni mūsų komandai, turėsime gintis sukandus dantis. Nesvarbu prieš ką bežaistumėm, jei ne atimti 3 taškus, tai reikia pasiimti bent vieną. Nesusirinkome taškų kur privalėjome, dabar jau nebeturime kur trauktis“, – sakė Gvidas Juška.

Komandos kapitonas Ainis Vilavičius teigė, kad komanda laukia dvikovų su Pirmos lygos lyderiais.

„Komandoje nuotaikos nėra labai prastos, treniruotėse visi stengiasi ir dirba, bet rungtynių dieną kažko pritrūksta. Sunku, kai žaidimas nesiklosto, taip kaip norime. Progų susikuriame, tiesiog reikia jas išnaudoti, gal kiek ir sėkmės pritrūksta. Dabar koncentruojamės į ateinančias dvi rungtynes, laukia rimti FA „Šiaulių“ ir „Jonavos“ išbandymai. Komandos aukšto lygio, turėsime nenusileisti aikštėje ir stengsimės po ilgos pertraukos išplėšti taškus. Kretingoje sirgaliai myli futbolą, jei ne apribojimai, būtų užpildytos visos tribūnos, jų palaikymo lauksime ir artimiausiose rungtynėse“, – sakė komandos kapitonas A. Vilavičius.

Primename, gegužės 29 svečiuose Kretingos „Minijos“ futbolininkai mes iššūkį FA „Šiaulių“ ekipai, o birželio 12 namuose susitiks su taškų kol kas nepraradusia FK „Jonava“ vienuolike.