„Everton“ namuose iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę prieš „Manchester United“ ekipą © JumpStory nuotr.

Dėl išlikimo kovojantis „Everton“ namuose, rezultatu 1:0 palaužė, pastaruoju metu ne pačią geriausią formą demonstruojančius, „Manchester United“ futbolininkus.

Pirmąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo „Raudonieji velniai“. „Irisų“ vartininkui keletą kartų teko gerokai paplušėti, kad išlaikytų savo vartus sausus.

Nepaisant Rangnicko auklėtinių rodomos iniciatyvos rungtynių pradžioje, įvartį pirmieji pelnė Franko Lampardo auklėtiniai. 27 minutę Anthony Gordonas pabandė savo laimę smūgiuodamas iš baudos aikštelės prieigų ir kamuolys su rikošeto pagalba atsidūrė vartuose.

Šis įvartis išmušė svečius iš vėžių. „Manchester United“ tolimesnėje rungtynių eigoje nesukūrė daug pavojingų momentų, o pavyzdingai gynęsi „Everton“ futbolininkai išsaugojo pergalingą rezultatą.

Po šių rungtynių „Manchester United“ išlieka septintoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Everton“ yra 17-oje vietoje ir juos nuo iškritimo zonos skiria 4 taškai.