E.Šetkaus klubas nutraukė pralaimėjimų seriją (VIDEO)

Sekmadienį Turkijos aukščiausiosios lygos „Süper Lig“ XXI turo rungtynėse Ernesto Šetkaus Sivaso „Sivasspor“ namuose 2:1 (1:0) nugalėjo Rizės „Rizespor“. 30-mečio lietuvio komanda nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Sivasspor“ į priekį išsiveržė 23-ąją minutę. Smūgiu galva pasižymėjo Davidas Texeira. Urugvajietis įmušė po marokiečio Aatifo Chahechouhės perdavimo iš dešinio krašto (1:0).

Sivaso komanda turėjo ir daugiau progų, bet jų paversti antruoju įvarčiu nepavyko.

55-ąją minutę pirmaujančios komandos situacija šiek tiek komplikavosi. Yigitas Incedemiras prasižengė kovodamas ore ir prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę.

60-ąją minutę „Rizespor“ po gražios atakos rezultatą išlygino. E. Šetkų nuginklavo Mehmetas Akyüzas (1:1).

Vėliau komandos apsikeitė kontratakomis ir smūgiais iš toli.

Rungtynių baigtį nulėmė 84-ąją minutę E. Šetkaus pradėta ataka. Jos smaigalyje atsidūrė puikų perdavimą iš dešinės atlikęs brazilas Cicinho ir galva kamuolį į vartų tinklą nukreipęs Hasanas Kabzė (2:1). Pergalingo įvarčio autorius į aikštę žengė nuo antrojo kėlinio pradžios.

Sivaso klubas, iškovojęs pergalę, nutraukė keturių nesėkmių seriją. „Sivasspor“ buvo nelaimėjęs septynerių rungtynių iš eilės.

Tauragiškio E. Šetkaus komanda (17 taškų) lygoje žengia 16-a. „Rizespor“ (25 tšk.) užima 10-ąją vietą.

Kitose XXI turo rungtynėse Žydrūno Karčemarsko Gaziantepo „Gaziantepspor“ (26 tšk. – 9 vieta) 0:1 (0:0) namuose pralaimėjo Manisos „Akhisar Belediyespor“ (36 tšk. – 3 vt.). Tai buvo trečioji lietuvio komandos nesėkmė iš eilės.

Artimiausias rungtynes „Sivasspor“ žais vasario 19-ąją svečiuose su Konijos „Konyaspor“ (34 tšk. – 6 vt.). „Gaziantepspor“ vasario 21-ąją keliaus į Kaiserį ir kausis su „Kayserispor“ (22 tšk. – 15 vt.).