„Džiugo“ gretose lieka trys svarbūs futbolininkai

Artėjančiame sezone komandoje toliau matysime tris pažįstamus veidus. Klubas pratęsė sutartis su Adomu Mika, Roku Stanulevičiumi bei Martynu Vasiliausku.

Krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis Adomas Mika, nepaisant jauno amžiaus, „Džiugo“ klube yra tikras senbuvis – gynėjui artėjantis sezonas bus jau šeštasis sezonas vilkint „Džiugo“ marškinėlius.

24-erių žaidėjas prie „Džiugo“ prisijungė 2016 metais, o užpraėjusiame sezone tapo I lygos nugalėtoju. Stabilus ir kovingas žaidėjas jau yra sužaidęs virš šimto rungtynių vilkint „Džiugo“ marškinėlius, o praėjusiame sezone sužaidė 18 rungtynių. Atraminio saugo pozicijoje daugiausia žaidžiantis Rokas Stanulevičius į „Džiugą“ persikėlė praėjusiame sezone.

2020 m. I lygoje 26-erių saugas sužaidė 13 rungtynių bei pelnė 5 įvarčius. Galingu smūgiu pasižymintis žaidėjas keletą rungtynių žaidė ir puolėjo pozicijoje. 23-ejų Martynas Vasiliauskas prie „Džiugo“ prisijungė prieš pat praėjusio sezono pradžią. Krašto ir centro saugo pozicijose galintis žaisti telšiškis praėjusiame sezone aikštėje pasirodė 16-oje rungtynių, įmušė vieną įvartį ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos