Čempionų lygos pusfinalyje - Madrido derbis, "Monaco" sieks pralaužti "Juventus" gynybą

Šiandien 13 valandą Lietuvos laiku UEFA būstinėje buvo ištraukti 2016-17 metų Čempionų lygos sezono pusfinalio burtai.

Burtai lėmė, kad trečią kartą per ketverius metus Čempionų lygos finale tikrai neišvysime dviejų Madrido ekipų. Pusfinalyje "Real" susikaus su "Atletico", o "Monaco" - su Turino "Juventus".

Pirmoji akistata tarp "Real" ir "Atletico" įvyks "Santiago Bernabeu" stadione (gegužės 2 arba 3 dieną), o atsakomosios rungtynės į "Vicente Calderon" tvirtovę persikels gegužės 9/10 dieną.

"Monaco" futbolininkai pirmąsias rungtynes prieš "Juventus" žais savo žiūrovų akivaizdoje, o pralaužti geležinę italų gynybą atsakomajame mače bandys "Juventus" stadione.

Čempionų lygos finalas Kardife įvyks birželio 3-ąją dieną.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">The official result of the <a href="https://twitter.com/hashtag/UCLdraw?src=hash">#UCLdraw</a>!<br><br>Who will reach the final? <a href="https://t.co/ctmsrrB8ip">pic.twitter.com/ctmsrrB8ip</a></p>&mdash; Champions League (@ChampionsLeague) <a href="https://twitter.com/ChampionsLeague/status/855365599874232320">April 21, 2017</a></blockquote><script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos