„Chelsea“ paliko „Man City“ be Čempionų lygos trofėjaus © AFP nuotr.

Šeštadienį Porto mieste Portugalijoje įvyko UEFA Čempionų lygos finalas.

Turnyre antrą kartą klubo istorijoje triumfavo Londono „Chelsea“ ekipa, lemiamose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 palaužusi „Manchester City“ futbolininkus.

Abi komandos nuo pat mačo pradžios nesedėjo užsidariusios gynyboje bei kūrė pavojingus epizodus prie varžovų vartų.

„Chelsea“ gretose keletą progų turėjo Timo Werneris, o „Man City“ į priekį išvesti galėjo Raheemas Sterlingas ir Philas Fodenas.

Pirmasis ir vienintelis finalo įvartis krito 42-ąją minutę, kai po puikaus Masono Mounto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kai Havertzas.

„City“ antrajame kėlinyje bandė lyginti rezultatą, tačiau to padaryti nesugebėjo. Maža to, puikios progos įtvirtinti „aristokratų“ pergalės neišnaudojo Christianas Pulisicas.

„Miestiečiams“ situaciją apsunkino ir 60-ąją minutę Kevino De Bruyne patirta trauma.

„Chelsea“ Čempionų lygoje triumfavo antrą kartą klubo istorijoje.