Čempionų lygos atranka: "Valencia" nustūmė "Monaco" ant prarajos krašto (FOTO, VIDEO)

Trečiadienį buvo sužaistos dar penkerios Čempionų lygos atrankos etapo rungtynės.

Labiausiai intriguojantis susitikimas įvyko Ispanijoje tarp "Valencia" ir "Monaco" komandų.

Startinės sudėtys:

"Valencia": Ryan; Barragan, Mustafi, Vezo, Gaya, Enzo Perez, Parejo, De Paul, Feghouli, Rodrigo, Alcacer.

"Monaco": Raggi, Wallace, Carvalho, Echiejile, Toulalan, Fabinho, Bernardo Silva, Pasalic, Cavaleiro, Martial.

Aikštės šeimininkai puikiai pradėjo susitikimą ir jau 4 minutę Rodrigo nuginklavo "Monaco" vartininką A.Raggi - 1:0.

49-tąją minutę Mario Pašaličius nudžiugino svečių ekipos gerbėjus - rezultatas tapo lygus 1:1. Tačiau "Valencia" komanda nenuleido rankų.

59 ir 86 minutėmis taikliais smūgiais pasižymėjo Danielis Parejo bei Sofiane Feghoulį - "La Liga" atstovai šventė užtikrintą pergalę 3:1.