PSG išvykoje pažemino „Barcą“, „Liverpool“ užtikrintai įveikė „RB Leipzig“ © „Reuters“ nuotr.

Antradienį startavo ilgai lauktas UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas.

Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa surengė tikrą šou „Camp Nou“ stadione, kur net 4:1 įveikė šeimininkus „Barcelona“ futbolininkus.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo katalonams, kurie pirmavo po 27-ąją minutę Lionelio Messi realizuoto 11 metrų baudinio.

Vis tik į tai PSG atsakė net keturiais įvarčiais, o rezultatą 32-ąją minutę išlygino Kylianas Mbappe.

Tas pats prancūzas 65-ąją minutę padvigubino svečių pranašumą, o dar po penkių minučių „Barcai“ dar vieną smūgį sudavė ir Moise Keanas.

PSG sustoti neketino ir 85-ąją minutę K. Mbappe užbaigė savo „hat-tricką“ bei varžovams prieš atsakomąsias rungtynes paliko tik itin teorines galimybes žengti toliau.

Užtikrintą pergalę iš Vengrijos parsivežė ir „Liverpool“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 įveikė formalius mačo šeimininkus „RB Leipzig“ futbolininkus.

Abu įvarčiai krito po grubių „RB Leipzig“ gynėjų klaidų: 53-ąją minutę svečius į priekį išvedė Mohamedas Salah, o 58-ąją „Liverpool“ pergalę įtvirtino Sadio Mane.