Čempionų lyga: ketvirtfinalių atsakomosios rungtynės arba sensacijų naktis (Atnaujinta) © Eurofootball.lt
"%c00041" 1-2 "%c00042" (Bendras rezultatas 2-3)

45' [1 - 0] %p02509
51' [1 - 1] %p01988
87' [1 - 2] %p01984

Pirmasis kėlinys Highbury stadione vyko labai įdomiai. Tiek viena tiek kita komanda turėjo progų. Kelis kartus galejo pasižymėti Robertas Piresas bei Thierry Henry (Arsenalo gretose) ir Jimis Floydas Hasselbainkas bei Eiduras Gudjonsenas (Chelsea gretose). Vienintelį įvartį po sumaišties baudos aikštelėje 45 minutę įmušė Jose Reyesas.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė kardinaliai. "Chelsea" tiesiog užgulė "Arsenal'ą" ir jau 51 minutę Frankas Lampardas pasiuntė kamuolį į vartus. Po šio įvarčio abi vienuolikės pradėjo žaist šiek tiek ramiau, nes nenorėjo rizikuoti, tačiau maždaug 85 minutę "Chelsea" puolimo variklis užsivedė iš naujo. 86 minutę Gudjonsenas muša į vartus ir Ashley Cole'as ištraukia kamuolį nuo vartų linijos. Vos po minutės Wayne'as Bridge'as muša į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tampa 1-2 "Chelsea" naudai. "Arsenal'ui" po šio įvarčio jau reikia mušti mažiausiai du kartus. Tai suprasdami jie bando spausti, bet laiko lieka labai mažai ir Londono raudonieji jau neatsigauna. Rungtynės taip ir baigiasi 1-2. "Chelsea" keliauja toliau, o "Arsenal'as" dabar nebent gali laimėti Premier lygą.


"%c00036" 3-1 "%c00003" (Bendras rezultatas 5-5 tenkinantis "Monaco", nes jie išvykoje įmušė vienu įvarčiu daugiau)

36' [0 - 1] %p00203
45' [1 - 1] %p00469
48' [2 - 1] %p00930
66' [3 - 1] %p00469

Madrido Realas pirmąjį kėlinį žaidė labai ramiai ir po puikios atakos Raulis siuntė kamuolį į tinklą. Tačiau besibaigiant kėliniui Giuly smūgis iš maždaug 20 metrų atšoko nuo Roberto Carloso ir įskriejo į vartus. "Monaco" vienuolikei per antrą kėlinį reikia mušti "Realui" bent du įvarčius norint patekti į kitą etapą.

Antro kėlinio pradžia, didelė įtampa tvyro "Monaco" stadione. Tačiau įėję į aikštę prancūzai pradėjo žaist visiškai kitaip. 48 minutė, pakėlimas iš dešinės, Fernando Morientesas, šaltai, galva, nepaliko jokiu šansų Ikerui Casilasui - 2-1. Po šio tikslaus smūgio atkunta ir "Monaco" sirgaliai. "Real'as" po šio įvarčio labai sutrikę, o prancūzai ir toliau veržiasi į priekį ir nori įmušti dar vieną. Bėga 66 rungtynių minutė, Ibarra...muša pažeme, kamuolys skrieja tiesiai į Giuly, Giuly techniškai kulnu - 3-1! Bręsta sensacija. "Monaco" ir toliau neleidžia atsipalaiduoti "Real'ui". 73 minutė... Puikus Roberto Carloso perdavimas Rauliui, šis laisvas smūgiuoja galva...3-2, tačiau šoninis teisėjas švilpia nuošalę, ir rezultatas nepasikeičia. 80 minutė, Nonda galva po kampinio, kamuolys atšoka nuo žemės kurioziškai...virpstas gelbsti "Realą". Teisėjas prideda 5 minutes. Karališkasis klubas dar turi galimybių, tačiau vėl gi "Monaco" ataka, Nonda suranda Adebajorą, tačiau šio smūgis atšoka nuo virpsto ir skersinio sandūros. 94 minutė, paskutinė "Real'o" ataka, Zidano perdavimas toli į priekį, vartininkas Roma prašoka, Raulis muša krisdamas iš krašto - virš vartų. Dar kelios akimirkos ir džiūgaujantys "Monaco" futbolininkų veidai, bei Pierluigi Kolinos švilpukas skelbia sensaciją! Karališkasis klubas eliminuotas iš Čempionų lygos.

Pirmajame pusfinalyje "Monaco" žais prieš "Chelsea", o antrojo dalyviai paaiškės po rungtynių "Deportivo" - "Milan" bei "Lyon" - "Porto".

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...