PSG įveikė „Juventus“, bet liko antra grupėje © AP nuotr.

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje finišavo grupių etapas.

Jau anksčiau visus šansus žengti į atkrintamąsias varžybas praradusi Turino „Juventus“ komanda stengėsi užsitikrinti vietą bent Europos lygos turnyre.

Italų varžove buvo Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa, kuri dar kovojo su Lisabonos „Benfica“ dėl pirmosios H grupės vietos.

Pirmieji mače Turine pasižymėjo svečiai, kai tolimu smūgiu įvartį pelnė K. Mbappe. Pirmojo kėlinio pabaigoje po puikios kombinacijos L. Bonucci rezultatą išlygino – 1:1.

Vis dėlto antrajame kėlinyje PSG sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį – 69 min. greitą išpuolį sėkmingai užbaigė N. Mendesas.

Tiesa, šis laimėjimas pernelyg nenudžiugino prancūzų, nes H grupėje triumfavo „Benfica“, kuri svečiuose net 6:1 sutriuškino Haifos „Maccabi“.