„Atletico“ netikėtai namuose suklupo prieš svečius iš Maljorkos © AFP nuotr.

Madrido „Atletico“ komandai darosi vis sunkiau apginti Ispanijos čempionų titulą.

Šįkart Diego Simeones auklėtiniai namuose netikėtai suklupo prieš komandą, kuri tik šiais metais grįžo į „La Liga“ pirmenybes. „Matracai“ 1:2 pralaimėjo „Mallorca“ komandai.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo, o antrajame, 68-ają minutę į priekį įsiveržė „Atletico“ po tikslaus Matheuso Cunhos smūgio. Tačiau rungtynių gale Ispanijos čempionai visiškai sugriuvo.

80-ąją minutę rezultatą išlygino „Mallorca“ gynėjas Marco Russo, o per pridėtą rungtynių laiką Maljorkos ekipai pergalę išplėšė iš „Real“ ekipos pasiskolintas puolėjas Takefusa Kubo.

Priklauso kaip susiklostys „Real Sociedad“ ir Madrido „Real“ rungtynes, tačiau „Atletico“ po šio turo gali likti už priekinio ketverto ribos, penktoje pozicijoje po šio pralaimėjimo.