"Atlantas" pralaimėjo draugiškas rungtynes Rygoje

Klaipėdos „Atlantas“ išnaudojo dešimties dienų tarpą „SMScredit.lt A lygos“ čempionate sužaisdamas draugiškas rungtynes Latvijoje. Uostamiesčio klubas Rygoje nusileido vietos „RFS“ vienuolikei minimaliu rezultatu 0:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje Lietuvos komandai nepavyko surengti rezultatyvios atakos. Arčiausiai įvarčio buvo Donatas Kazlauskas, kurio smūgį varžovų žaidėjas sustabdė ranka, bet šio pažeidimo arbitras neužfiksavo ir baudinio į latvių vartus neskyrė.

Po pertraukos aikštėje pasirodė atsargoje buvę futbolininkai. Vienintelis mačo įvartis buvo pelnytas greitos aikštės šeimininkų atakos metu po perdavimo iš krašto, „Atlantui“ grubiai suklydus.

Komandos gretose žaidė į Klaipėdą jau atvykęs legionierius iš Gvinėjos Pascalis Feindouno, turėjęs keletą progų išlyginti rezultatą, bei praėjusiame sezone „Trakams“ atstovavęs gruzinas Besikis Amašukelis.

„Atlanto“ starto sudėtis: R.Bogužas; A.Jokšas, A.Jepifanovas, K.Gnedojus, J.Raziūnas; M.Masimovas, O.Verbickas, D.Norvilas, D.Kazlauskas, D.Dmitrijevas; A.Sylla.

„SMScredit.lt A lygos“ 7-e ture sekmadienį „Atlantas“  svečiuose susitiks su vicečempionais „Trakais“. Šiomis rungtynėmis baigsis I čempionato ratas.