„Chelsea“ košmaras Lydse: grubios klaidos ir patirtas sutriuškinimas © Action Images via Reuters nuotr.

Sekmadienio popietę vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Leeds United“  pademonstravo puikų futbolą ir namuose netikėtai rezultatu 3:0 sutriuškino Londono „Chelsea“ vienuolikę.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 33 minutę. „Leeds“ ekipos saugas Brendenas Aaronsas atėmė kamuolį iš „aristokratų“ vartininko Edouardo Mendy ir smūgiu į tuščius vartus išvedė savo komandą į priekį.

„Chelsea“ nesugebėjo atsigauti po tokio „šalto dušo“ ir vos už 4 minučių praleido dar vieną įvartį. Šį kartą po perdavimo iš standartinės padėties smūgiu galva pasižymėjo Rodrigo.

Antrame kėlinyje svečių problemos nesibaigė. Jau 69 minutę rezultatas tapo 3:0. Šį kartą kamuolį į vartus pasiuntė savo progą baudos aikštelėje atradęs Jackas Harrisonas.

Negana to, „Chelsea“ ekipos gynėjas Kalidou Koulibaly padarė nereikalingą pražangą ir prieš save išvydo antrą geltoną kortelę. Tai reiškia, kad senegalietis negalės padėti savo komandai sekančiose „Premier“ lygos rungtynėse prieš „Leicester City“.

„Leeds“ pratęsė savo puikų sezono startą ir su 7 taškais šiuo metu rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Chelsea“ savo sąskaitoje turi 4 taškus ir tenkinasi dvyliktąja vieta.