A. Moratą medžiojanti „Juventus“ ekipa žvalgosi ir alternatyvų © „Reuters“ nuotr.

Aktyviai transferų rinkoje dirbanti Turino „Juventus“ ekipa ieško dar vieno žaidėjo į puolimo grandį.

Pagrindiniu „senosios senjoros“ taikiniu išlieka Alvaro Morata, kuris klube nuomos pagrindais praleido praėjusius du sezonus, tačiau „Juventus“ nepanoro pasinaudoti galimybe įsigyti ispaną už beveik 30 mln. svarų sterlingų.

Tiesa, 29-erių puolėjas ir toliau domina Italijos klubą, kuris tikisi, kad su Madrido „Atletico“ pavyks susitarti dėl mažesnės išpirkos sumos.

Vis tik jei „Juventus“ nepavyktų sutarti su „Atletico“, klubas jau yra numatęs kelias alternatyvas į puolimo grandį, praneša „Sky Sports“.

Skelbiama, kad „Juventus“ radare yra „Manchester United“ puolėjas Anthony Martialis bei vietos „Chelsea“ gretose nerandantis Timo Werneris.

A. Martialis Turino ekipą domino dar praėjusį sausį, tačiau tuomet futbolininkas nuomos pagrindais išvyko į Seviliją. Tikėtina, kad „Man Utd“ šią vasarą neskubės parduoti ikisezoninėse rungtynėse žibančio prancūzo.

T. Werneris, savo ruožtu, jau šią vasarą gali palikti „Chelsea“, o jo paslaugomis domisi ne tik „Juventus“, bet ir buvusi vokiečio komanda „RB Leipzig“.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...