S. Savičius apkaltino J. Hendersoną nepagarba varžovams

Pirmadienį atrankos į Europos čempionatą rungtynėse Anglijos rinktinė išvykoje net 5:1 sutriuškino Juodkalnijos futbolininkus, tačiau po rungtynių daugiausiai dėmesio sulaukė ne visai su futbolu susiję dalykai.

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as pareiškė, kad Juodkalnijos fanai rasistiškomis replikomis įžeidinėjo jo komandos žaidėjus. UEFA iškart ėmėsi tyrimo.

Tiesa, priekaištų po rungtynių sulaukė ir Anglijos rinktinės saugas Jordanas Hendersonas. Juodkalnijos rinktinės gynėjas Stefanas Savičius apkaltino "Liverpool" ekipos kapitoną nepagarba varžovams.

"Mes suprantame, kad jie yra daug geresnė komanda už mus, tačiau man kartais liūdna, jog varžausi toje pačioje sporto šakoje, kaip ir kai kurie žaidėjai.

Pavyzdžiui, Jordanas Hendersonas po vienos iš dvikovų aikštėje sarkastiškai pasakė mūsų žaidėjui, kad atiduos jam savo marškinėlius po rungtynių.

Tai yra tiesiog šlykštu ir negarbinga. Pasakiau jam, jog tokio lygio žaidėjui nederėtų taip elgtis.

Mes didžiuojamės savo komanda. Geriau jau žaisiu su šia komanda ir praleisiu penkis įvarčius, nei būsiu vienoje pusėje su arogantiškais anglais", - žurnalistams sakė S. Savičius.

Įvertinimas: 12 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 03-28 00:53
14 9
HENDErsonas tai ssssssss kruva
Cituoti
4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 03-28 15:23
0 2
Visada sakiau, kad anglai arogantiškos šiukšlės, negerbiantys savo varžovų. Per kiekvienas rungtynes jų arogancija tiesiog veržiasi per kraštus.
Cituoti