N. Kovačas: "Tottenham" yra geras pavyzdys kitiems klubams"

Prieš artėjančią dvikovą su Londono "Tottenham" savo kolegą pagyrė Miuncheno "Bayern" treneris Niko Kovačas.

Pergalę pirmajame UEFA Čempionų lygos ture nuskynę bavarai šį vakarą Londone stoja į kovą su Mauricio Pochettino treniruojama komanda.

Pirmadienį surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjęs N. Kovačas teigė, jog "Tottenham" per paskutinius metus tapo tikru pavyzdžiu kitiems Europos klubams.

"Taip, kaip išsivystė "Tottenham" klubas, yra nuostabu", – sakė strategas.

"2016-ais metais man teko būti jų rungtynėse, kai komanda dar žaidė senajame stadione. Stebėjau jų dvikovą su "Swansea", atmosfera buvo puiki, tačiau stadionas buvo gerokai mažesnis ir ne toks ypatingas.

Per visus šiuos metus buvo galima įsitikinti, ką klubui duodas geras treneris. Mano nuomone, "Tottenham" dabar yra pajėgūs varžytis su visomis stipriausiomis komandomis, kas neatrodė itin realu prieš septynerius ar aštuonerius metus.

Treneriui buvo suteiktas laikas, jis puikiai atliko savo darbą ir dabar šis klubas yra tapęs siektinu pavyzdžiu kitiems", – gerų žodžių negailėjo N. Kovačas.

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Aš Audrius 10-01 22:35
0 0
Eilines pagiros kai zinai jog gali gaut malku. Visgi TOT nezaidzia gero fudbolo, bent PL, cia CL galbut suzibs, bet praetu metu rezultatas manau greitu metu nebus pasiektas.
Cituoti
 ChelseaFan77 (Chelsea FC) 10-02 00:53
0 2
Ka tote pasieke savo darbu?D
Cituoti
 Blue blood 10-01 15:08
2 10
Koks dar pavyzdys kaip nieko nelaimeti???
Cituoti