"Mundo Deportivo": Neymaras pranešė PSG klubo savininkui apie norą grįžti į "Barcą"

Su Brazilijos rinktine "Copa America" turnyre pasirodyti negalėjęs Neymaras dabar intensyviai sprendžia savo ateities klausimą.

Brazilijoje žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad Neymaras apsisprendė palikti Paryžiaus "Saint-Germain" klubą. "Barcelona" yra nusiteikusi atgal prisivilioti brazilą, dėl kurio sutiktų paaukoti ir tris savo futbolininkus – Samuelį Umtiti, Ivaną Rakitičių bei Ousmane Dembele.

"Mundo Deportvo" tvirtina, kad Neymaras susirašinėjo su PSG klubo savininku Nasseru Al-Khelaifi ir pareiškė, kad padarė klaidą prisijungdamas prie jų komandos.

"Nebenoriu daugiau čia žaisti. Noriu grįžti į namus (Barseloną – red.), kurių ir neturėjau palikti", – tokie Neymaro žodžiai cituojami ant pagrindinio "Mundo Deportivo" viršelio.

Kitas Ispanijos dienraštis – "Gol" – teigia, kad Neymaras jau pradėjo žvalgytis į naujuosius namus Barselonoje.

 

Įvertinimas: 9 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 barcelona 1989 (FC Barcelona) 06-19 11:31
35 11
Jau geriau neymaras atgal negu griezmana pirkti ta garbanota kausa
Cituoti
M-NUS
M-NUS (Real Madrid C.F.) 06-19 15:56
8 0
Real sujudėjo rinkoj, galbūt norisi ir Barcai atsakyti kažkuo panašiu ir driokstelt. Dembele, Neymar, Griezmann - visi su charakteriai ir visi cirkininkai visgi Nežinau net kurį rinkčiausi, jeigu reikėtų. Barcos fanams gal visgi palinkėsiu, kaip kažkas ir minėjo, trenerio pokyčio, nes jo turbūt labiausiai reikia.
Cituoti
kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 06-19 13:56
8 7
Turetu but "telemundo" presenta Pats nezino jau ko nori sitas zuvies grybas
Cituoti
 Nojus Anulis 06-20 16:18
0 0
Jeigu jis gristu ir vel pasijustu nelyderiu gal ir nebavaidintu kaip PSG Jauciasi lyderis nors toks. Jei gristu i barca gal vel normaliai zaist pradetu
Cituoti