M. Fellaini: "United" per anksti atleido Mourinho"

Praėjusio sezono viduryje "Manchester United" iš trenerio posto atleido Jose Mourinho, o prie komandos vairo stojo Ole Gunnaras Soslkjaeras.

Tokios permainos klube lėmė, kad J. Mourinho itin vertintas Marouane'as Fellaini buvo priverstas išvykti į Kiniją.

Vis tik "Man Utd" naująjį sezoną pradėjo itin nesėkmingai, o M. Fellaini įsitikinęs, jog klubas paskubėjo atleisti portugalą.

"Jie psikvietė Jose Mourinho, kuris yra vienas geriausių trenerių pasaulyje, ir norėjo, kad jis konstruotų komandą, tačiau vėliau nusprendė jį atleisti. Nėra lengva per tiek laiko suburti komandą, tam reikia daugiau nei dviejų metų.

Nežinau, ką jie darys su Solskjaeru, bet, mano nuomone, norint pakelti komandos lygį reikalingas laikas. Mourinho pirmąjį sezoną atliko nuostabų darbą. Taip, antrasis sezonas buvo kiek sunkesnis, tačiau jis darė viską, kad padėtų komandai.

Manau, kad "United" per anksti atleido Mourinho, nes tokiam treneriui reikia laiko bei daugiau žaidėjų, kurie galėtų įgyvendinti jo filosofiją", - bendraudamas su "Daily Mail" teigė M. Fellaini.

Įvertinimas: 12 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gaucho
 Gaucho (Arsenal FC) 10-12 01:52
9 3
Faktas, kad veltui paleido. Jis europa laimejo
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 10-12 01:46
1 9
United dabar yra sudinoj situacijoj , buvo isvaistyti milojonai vejams, taip gali ir iskristi ir i zemesne lyga, klubo seimininkai yra *** *** , kas juos gali isgelbet o gi niekas siuo metu, jiems reikia tokio vietinio kaip steve gerard is Liverpool
Cituoti