V.Dambrauskas laukia didesnio „Žalgirio“ priekinės linijos indėlio į pergales

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo pergalę Jonavoje ir neleido „SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelėje atitrūkti dvejoms pirmaujančioms komandoms - Klaipėdos „Atlantui“ ir „Trakams“. Svarbią žalgiriečių pergalę nulėmė vienintelis Lino Klimavičiaus įvartis pirmajame kėlinyje - 1:0 (1:0).

Sostinės komandos vyr. treneris Valdas Dambrauskas tvirtino, kad svarbiausia jo vadovaujamai ekipai buvo laimėti rungtynes ir įsirašyti tris taškus bet kokia kaina.

„Nebuvome pilnai atsistatę po taurės finalo, taip pat turėjome porą netekčių, bet pavyko sužaisti taip, kad iškovojome tris taškus. Aišku, norėjosi sudeginti mažiau nervų, geresnės realizacijos. Būtume įmušę anksčiau, ta pabaiga būtų ramesnė. Yra kaip yra. Antrojo įvarčio įmušti nepavyko, bet trečias rungtynes iš eilės nepraleidžiame, kas irgi labai džiugina. Žiūrime į priekį“, - teigė treneris.

Jis pripažino, kad įvarčiai standartinėse situacijose yra priklausomi nuo sėkmės. Rungtynėse su Utenos „Uteniu“ komanda kėlė net 18 kampinių, bet pasižymėti nepavyko, tuo tarpu paskutiniuose dvejuose mačuose įvarčiai buvo mušami.

„Norėtųsi didesnio atakuojančių žaidėjų, puolėjų indėlio. Kaip matėme, tų momentų buvo ne vienas ir ne du. Sukūrėme, ypač iki antro kėlinio vidurio, penkias - šešias progas įvarčiams pasiekti. Norėtųsi, kad atakuojantys žaidėjai daugiau prisidėtų prie pergalių“, - pastabų savo puolimo linijai turėjo V.Dambrauskas.

Treneris liko patenkintas pirmąsias rungtynes lygoje sužaidusio Aldo Korsako, nepadariusio didesnių klaidų, pasirodymu. Pasak jo, rezervinėje „Žalgirio“ ekipoje yra dar keli jauni žaidėjai, kurie treniruojasi su pagrindine komanda. Visi jie turi laukti savo šanso, dirbti, atiduoti save ir siekti savo tikslo.

Gynėjas A.Korsakas pripažino, kad rungtynės nebuvo lengvos ir džiaugėsi, kad komandai pavyko išsaugoti sausus vartus ir realizuoti vieną iš daugelio progų.

„Su jauduliu susitvarkiau. Per susirinkimą prieš rungtynes treneris pasakė, kad žaisiu, pasakė užduotis ir aš jas vykdžiau“, - sakė jaunasis futbolininkas.

Jo nuomone, rungtynių pabaigoje įtampa jautėsi, bet komanda neleido „Lietavai“ sukurti šimtaprocentinių progų.

„Tikrai buvo sunku, mes šiek tiek atsitraukėme ir gynėmės, bet įvarčio nepraleidome. Buvo labai daug sirgalių, jie irgi davė šiek tiek įtampos. Labai patiko atmosfera, oras, veja - pati geriausia, ant kokios kol kas teko žaisti“, - įspūdžiais dalinosi A.Korsakas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos