"Sevilla" sunkiai iškovojo tris taškus, Katalonijos derbyje - "Barcos" pergalė (VIDEO, kiti rezultatai)

Šiandien Ispanijoje sužaisti dar keturi keturioliktojo "La Liga" turo susitikimai.

Pirmosios į kovą stojo "Rayo Vallecano" ir "Sevilla" vienuolikės. Labai atkakliame ir itin kietame mače pergalę minimaliu rezultatu šventė išvykoje rungtyniavę praėjusio sezono UEFA Europos lygos laimėtojai. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo Carlosas Bacca.

Verta pažymėti, jog šių rungtynių arbitras futbolininkams parodė net 12 geltonų kortelių, įskaitant ir antrąjį įspėjimą svečių gynėjui Danieliui Carrico, virtusį raudona kortele bei pašalinimu iš aikštės.

Kiek vėliau "Camp Nou" stadione įvyko Barselonos derbis, kur "Blaugrana", antrajame kėlinyje pelnę keturis įvarčius, sutriuškino "Espanyol". Sužaidus beveik visą pirmąjį kėlinį švieslentė rodė rezultatą 0-1 svečių naudai, tačiau tuomet darbo ėmėsi UEFA Čempionų lygos rekordininkas Lionelis Messi.

Iš pradžių argentinietis įmušė "įvartį į rūbinę", o praėjus vos penkioms minutės antrojoje rungtynių dalyje jau džiaugėsi dubliu. Dar po trijų minučių tikslų smūgį galva po kampinio pridėjo Gerardas Pique.

Antrojo kėlinio laikui einant į pabaigą prasidėjo varžovų sutriuškinimas. Vos per penkias minutes Luisą Suarezą pakeitęs Pedro įmušė pats ir atliko rezultatyvų perdavimą hat-tricką į savo sąskaitą įsirašiusiam Messi.

Dar viename mače nugalėtojai taip pat sugebėjo keturiskart pasižymėti antrojoje rungtynių pusėje. "Villarreal" namuose rezultatu 4-0 sutriuškino San Sebastiano "Real Sociedad".

Nors Davido Moyeso auklėtiniai nenusileido varžovams daugiau nei valandą, taškų galiausiai pelnyti nesugebėjo. Svečių vartininkui kamuolį iš savojo tinklo pirmą kartą teko traukti po komandos draugo Enauto Zubikarai smūgio, tuomet pasižymėjo Denisas Cheryshevas, o galutinį tašką pelnydamas Dublį padėjo Moi Gomezas.

Paskutiniajame susitikime pergalės iškovoti nepavyko penktojoje vietoje žengiančiai "Valencia" vienuolikei. Nepaisant to, kad po vėlyvo Alvaro Negredo įvarčio atrodė, jog "šikšnosparniai" sugebės išsivežti tris taškus iš "Granada" tvirtovės, vos po kelių akimirkų raudoną kortelę užsidirbo Francisco Alcaceras.

Dešimtyje likę svečiai atsilaikyti nesugebėjo ir turėjo tenkintis lygiosiomis. Granados klubo gretose įvarį pelnė žmogus labai įdomiu vardu, kuris išvertus į lietuvių kalbą reiškia "sėkmė". Tai - Success'as Isaac'as.

"Rayo Vallecano" 0 - 1 "Sevilla"
[0-1] 8' Carlos Bacca
87' Daniel Carrico ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 4 - 0 "Real Sociedad"
[1-0] 64' Enaut Zubikarai (į savus vartus)
[2-0] 73' Denis Cheryshev
[3-0] 80' Moi Gomez
[4-0] 86' Moi Gomez

"Granada" 1 - 1 "Valencia"
[0-1] 83' Alvaro Negredo
86' Francisco Alcacer ("Valencia") pašalintas iš aikštės
[1-1] 89' Success Isaac