"Sevilla" apgynė titulą © Eurofootball.lt
UEFA taurę antrą sezoną iš eilės laimėjo „Sevilla“ klubas. Tą Sevilijos ekipa padarė vėlų trečiadienio vakarą, po atkaklios ir dramatiškos kovos, 11 metrų baudinių serijoje didvyriškai sužaidus vartininkui Andreasui Palopui, įveikusi Barselonos „Espanyol“.

“%c00102” 2 – 2 “%c00107”, 11 m. baudiniai – 1 - 3
18’ [0 – 1] Adriano Correira
28’ [1 – 1] Albert Riera
105‘ [1 – 2] Frederic Kanoute
115‘ [2 – 2] Domingos Jonatas

68’ Moisesas Hurtado (“Espanyol”) pašalintas iš aikštės

Rungtynės prasidėjo beveik be žvalgybos, abi komandos nemažai dėmesio skyrė puolimui. Pirmasis įvartis krito 18 min. Vėliau rungtynių didvyriu tapęs „Sevilla“ vartininkas Andreasas Palopas sugavęs kamuolį, metė jį per visą aikštę link Adriano Correira, šis atitrūko nuo varžovo, ir įsiveržęs į baudos aikštelę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Tačiau rezultatas 28 min. tapo lygus – po Alberto Rieros smūgio iš toli kamuolys, kiek pakeitęs kryptį, įskriejo į vartus.

Po pertraukos vyko panašus žaidimas, abi komandos demonstravo greitą futbolą. „Espanyol“ buvo priversti kiek atsitraukti, kai 68 min. iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Moisesas Hurtado.

Pratęsimo metu kiek didesnė persvara priklausė „Sevilla“ ir ji pirmojo įsiveržė į priekį – po Jesus Navas perdavimo iš krašto Fredericas Kanoute iš arti nuginklavo Gorką Iraizozą. Tačiau sėkmė neapleido „Espanyol“, žaidusių dešimtyje. 115 min. Jonatas tolimu klastingu smūgiu išlygino rezultatą.

11 metrų baudinių serijoje tikrų didvyriu tapo „Sevilla“ vartų sargas Andreasas Palopas, atrėmęs net tris – Luiso Garcia, Jonato ir Marco Torrejono smūgius. Sevilijos futbolininkai laimėjo baudinių seriją 3-1 ir antrus metus iš eilės iškovojo UEFA taurę.