Konferencijų lygoje – marokiečio „hat-trickas“ ir „Olympiacos“ pergalė Birmingame © AP nuotr.

UEFA Europos Konferencijų lygos pirmose pusfinalio rungtynėse Birmingamo „Aston Villa“ klubas namuose, rezultatu 2:4, nusileido Pirėjo „Olympiacos“.

16-ąją minutę graikų ekipą į priekį išvedė Ayoubas El Kaabi. 29-ąją minutę šis marokietis padvigubino rezultatą. 45+1 minutę rezultatą sušvelnino puikų sezoną rungtyniaujantis Ollie Watkinsas.

52-ąją minutę rezultatą išlygino Moussa Diaby. Vos po 4 minučių 11 metrų baudinį realizavo ir „hat-tricku“ pasižymėjo A. El Kaabi. 67-ąją minutę rezultatą padvigubino Santiago Hezze.

Atsakomoji akistata įvyks gegužės 9-ąją dieną, 22 valandą.

Kitose pusfinalio rungtynėse „Fiorentina“ namuose, rezultatu 3:2, įveikė „Club Brugge“ ekipą.