EČ atranka: Slovėnijos ir Italijos rinktinės užsitikrino vietas Europos čempionate © "Scanpix" nuotr.

Slovėnijos rinktinė lemiamose atrankos į Europos futbolo čempionatą rungtynėse rezultatu 2:1 po atkaklios kovos nugalėjo Kazachstano rinktinę ir užsitikrino kelialapį į šį turnyrą.

Šeimininkus 41-ąją minutę išvedė Slovėnijos rinktinės 20-etis talentas Benjaminas Sesko.

Vis tik praėjus viso labo 3 minutėms po pertraukos Kazachstanas išlygino rezultatą ir įvartį įmušė Ramazanas Orazovas. Kazachstanui buvo būtina pelnyti dar vieną įvartį, norint papulti į čempionatą, bet 86-ąją minutę „Panathinaikos“ klube žaidžiantis Benjaminas Verbičius užkirto tam kelią, išplėšdamas pergalę aikštės šeimininkams.

Kitose šios grupės rungtynėse Suomija išvykoje rezultatu 2:1 įveikė San Mariną, o Šiaurės Airija rezultatu 2:0 nugalėjo jau anksčiau vietą Europos čempionate užsitikrinusius danus.