Dar sykį PSG įveikusi „Borussia“ – Čempionų lygos finale © scanpix.lt nuotr.

Šįvakar Paryžiuje paaiškėjo pirmoji UEFA Čempionų lygos finalininkė.

Atsakomajame turnyro pusfinalio susitikime susigrūmė PSG ir Dortmundo „Borussia“ klubai, o po pirmojo mačo Vokietijoje Edino Terzičiaus auklėtiniai turėjo vieno įvarčio persvarą.

Rungtynėse Prancūzijos sostinėje taip pat buvo pelnytas vos vienas įvartis.

Taikliu smūgiu 50–ąją min. pasižymėjo svečių gynėjas M. Hummelsas, o aikštės šeimininkai nesugebėjo niekuo atsakyti. Rezultatu 0:1 laimėję „Borussia“ žaidėjai po 11 metų pertraukos pateko į prestižinio turnyro finalą.

***

12–ąją min. G. Ramosas atliko stiprų smūgį, bet kamuolys skriejo šalia vartų.

Vokiečiai atsakė pavojingu išpuoliu 18–ąją min., kai tikslo nepasiekė J. Ryersono bandymas.

30–ąją ir 34–ąją min. savo progas iššvaistė O. Dembele ir K. Mbappe. Po pastarojo smūgio „Borussia“ surengė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs K. Adeyemi vos nenuginklavo G. Donnarummos.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena PSG neišnaudota galimybe, kai nedengiamas W. Emery pataikė į virpstą.

50–ąją min. krito vienintelis mačo įvartis, kai po kampinio galva tiksliai smūgiavo M. Hummelsas – 0:1

PSG toliau nesisekė pralaužti varžovų gynybos. 85–ąją min. „sublizgėjo“ ir K. Mbappe, patikrinęs „Borussia“ vartų skersinio tvirtumą.