Po keisto teisėjo švilpuko – „Bayern“ žaidėjų pasipiktinimas: „Taip juk atsitinka Madride“ © IMAGO/Eibner nuotr.

Paskutinė Čempionų lygos pusfinalio rungtynių minutė tarp Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ bus dar ilgai aptarinėjama. 

Rungtynių teisėjas Szymonas Marciniakas dėl potencialios nuošalės švilpuką sušvilpė anksti po pakelto kamuolio į „Real“ baudos aikštelę. Netrukus kamuolys atsidūrė vartuose, smūgiavus Matthijsui de Ligtui, visgi žaidimas buvo sustojęs ir rezultatas liko šeimininkų naudai.

Dėl šio epizodo piktinosi visa „Bayern“ komanda.

Akis teisėjui praktiškai draskęs Thomasas Mulleris po mačo sakė: „Tai yra labai keista. Teisėjas net nepažiūrėjo į VAR. Taip juk atsitinka Madride. Panašiai buvo su Ronaldo „dubliu“ prieš kelis metus. Visgi neturėtume šio argumento naudoti dėl savo pralaimėjimo.

Tuo tarpu „Bayern“ gynėjas Matthjisas de Ligtas atskleidė, kad jo atsiprašė šoninis teisėjas: „Man šoninis teisėjas pasakė: „Atsiprašau, tai mano klaida.“ Gėda dėl to. Manau, kad mes visi žinome taisykles.

Jeigu nuošalė nėra akivaizdi, turėtų būti leidžiama žaisti toliau. Tokia yra taisyklė! Joselu įvarčio metu jis buvo praktiškai nuošalėje, bet viskas vyko toliau, kodėl to nepritaikyti ir mums?“, – samprotavo olandas.

„Real“ bendru rezultatu 4:3 įveikė Vokietijos ekipą bei žengė į Čempionų lygos finalą.