Futsal: pasaulio čempionato atkrintamųjų poros, tvarkaraštis ir arenos © lff.lt

Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate finišavus grupės etapui startuoja atkrintamosios varžybos, kur po kiekvienų rungtynių vienai komandai čempionatas baigsis.

Po grupės etapo su pasaulio čempionatu atsisveikino Klaipėda, tad visi atkrintamųjų etapai vyks Vilniaus bei Kauno arenose.

Visi aštuntfinalio mačai bus sužaisti rugsėjo 22-24 dienomis, ketvirtfinaliai – rugsėjo 26 ir 27 dienomis. Šiuos du etapus likę du miestai priims kartu, o svarbiausios turnyro kovos kelsis į Kauną.

Pusfinalio etapo kovos Kauno arenoje bus žaidžiamos rugsėjo 29 ir 30 dienomis, o finalinė turnyro diena bus spalio 3-oji – tada bus žaidžiami tiek mačas dėl trečios vietos, tiek ir finalinės čempionato rungtynės.

Jūsų dėmesiui – visų čempionato rungtynių tvarkaraštis. Šioje naujienoje informacija bus atnaujinama po kiekvienų čempionatų rungtynių, tad svarbiausią informaciją iki pat finalinių rungtynių rasti galėsite būtent čia.

AŠTUNTFINALIO ETAPO TVARKARAŠTIS

Rugsėjo 22 diena (trečiadienis)

17.30 Rusijos futbolo sąjunga – Vietnamas (Vilniaus arena)

20.00 Venesuela – Marokas (Kauno arena)

Rugsėjo 23 diena (ketvirtadienis)

17.30 Kazachstanas – Tailandas (Kauno arena)

17.30 Argentina – Paragvajus (Vilniaus arena)

20.00 Brazilija – Japonija (Kauno arena)

Rugsėjo 24 diena (penktadienis)

17.30 Uzbekistanas – Iranas (Vilniaus arena)

20.00 Portugalija – Serbija (Kauno arena)

20.00 Ispanija – Čekija (Vilniaus arena)

KETVIRTFINALIO ETAPO TVARKARAŠTIS

Rugsėjo 26 diena (sekmadienis)

16.00 Venesuela arba Marokas – Brazilija arba Japonija (Vilniaus arena)

18.30 Rusijos futbolo sąjungos komanda arba Vietnamas – Argentina arba Paragvajus (Kauno arena)

Rugsėjo 27 diena (pirmadienis)

17.30 Ispanija arba Čekija – Portugalija arba Serbija (Vilniaus arena)

20.00 Uzbekistanas arba Iranas – Kazachstanas arba Tailandas (Kauno arena)

PUSFINALIO ETAPO TVARKARAŠTIS

Rugsėjo 29 diena (trečiadienis)

20.00 Venesuela, Marokas, Brazilija arba Japonija – Rusijos futbolo sąjunga, Vietnamas, Argentina arba Paragvajus (Kauno arena)

Rugsėjo 30 diena (ketvirtadienis)

20.00 Ispanija, Čekija, Portugalija arba Serbija – Uzbekistanas, Iranas, Kazachstanas arba Tailandas (Kauno arena)

RUNGTYNĖS DĖL TREČIOS VIETOS

Spalio 3 diena (sekmadienis)

18.00 Kauno arena

FINALAS

Spalio 3 diena (sekmadienis)

20.00 Kauno arena

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Gediminas

    Pritariu Vytautui.Tokio žemo lygio puslapio nemačiau.

    • 0
  • vytautas

    Futsal 2021. Jei nesugebėjot puslapio tokiam įvykiui padaryt, tai galėjot nors lenteles padaryt: grupės, zaistos rungtynės, vieta.

    • 0
  • Gediminas

    Pritariu Vytautui.Tokio žemo lygio puslapio nemačiau.

    • 0
  • vytautas

    Futsal 2021. Jei nesugebėjot puslapio tokiam įvykiui padaryt, tai galėjot nors lenteles padaryt: grupės, zaistos rungtynės, vieta.

    • 0
  • vytautas

    Futsal 2021. Jei nesugebėjot puslapio tokiam įvykiui padaryt, tai galėjot nors lenteles padaryt: grupės, zaistos rungtynės, vieta.

    • 0
  • Gediminas

    Pritariu Vytautui.Tokio žemo lygio puslapio nemačiau.

    • 0

Kitos naujienos