Paaiškejo Prancūzijos Lygos Taurės pusfinalio dalyviai © Eurofootball.lt
Antradienį bei trečiadienį Prancūzijoje vyko šalies lygos taurės ketvirtfinalio mačai, po kurių paaiškėjo ekipos tęsiančios kovas pusfinalyje.

Į pusfinalį pateko "Bordeaux" ekipa, kuri namuose 2-1 nugalėjo "Chateauroux" komandą. Šeimininkai pirmavo, kai 26 minutę Yohanas Gouffranas pelnė įvartį. Antrojo kėlinio pradžioje Davidas Bellionas rezultatą padvigubino.

Visgi svečiai dar nebuvo linkę pasiduoti ir 80 minutę rezultatą sušvelnino, bet tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti. "Bordeaux" pergalė leido jiems keliauti į turnyro pusfinalį.

Į pusfinalį taip pat pateko ir "PSG" klubas, kuris namuose 2-0 įveikė "Lens". Paryžiaus komandos gretose įvarčius pelnė Jérémy Clementas bei į savus vartus kamuolį įsimušęs Sidi Keita.

Turnyro pusfinalyje taip pat kausis "Vannes" bei Nice" komandos.

"Vannes" 1 - 1 "Metz"
(11 metrų baudiniai 5-4)
44' [1 - 0] Laurent Herve
50' [1 - 1] Thibault Bourgeois

101' iš aikštės pašalintas Ghislain Gimbert ("Vannes")

"Nice" 1 - 0 "Le Havre"
88' [1 - 0] Cedric Kante

"Bordeaux" 2 - 1 "Chateauroux"
26' [1 - 0] Yohan Gouffran
57' [2 - 0] David Bellion
80' [2 - 1] Jacob Mulenga

"PSG" 2 - 0 "Lens"
14' [1 - 0] Sidi Keita (į savus vartus)
90' [2 - 0] Jérémy Clement