„Napoli“ sutriuškino čempionato autsaiderius © AFP nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ rungtynėse „Napoli“ namuose be didesnių problemų susitvarkė su čempionato naujokais „Monza“. Luciano Spalleti auklėtiniai savo varžovus sutriuškino rezultatu 4:0.

„Napoli“ nuo pat pirmųjų akimirkų primetė savo žaidimo ritmą ir jau 35 minutę išsiveržė į priekį. Pasakišku smūgiu iš toli įvartį pelnė Khvicha Kvaratskhelia.

Antrasis rungtynių įvartis krito 45+2 minutę. Šį kartą po Andre Zambo Anguissa perdavimo į gerą padėtį išvestas Victoras Osimeh smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą padvigubino savo komandos persvarą.

„Napoli“ 62 minutę pavertė rezultatą triuškinančiu. Dar vienu puikiu įvarčiu pasižymėjęs Khvicha Kvaratskhelia įsirašė į savo sąskaitą dublį.

Visus klausimus šiose rungtynėse šeimininkai išsprendė tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms. Smūgiu galva kamuolį į vartus pasiuntė Min-Jae Kim.

Po šio susitikimo „Napoli“ bent kuriam laikui rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Monza“ ekipos futbolininkai sunkiai adaptuojasi aukščiausiame Italijos divizione ir šiuo metu yra paskutinėje vietoje.