"Man Utd" ir "Aston Villa" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Vėlyvosiose Anglijos "Premier" lygos XIV turo rungtynėse čempiono titulą ginantis "Man Utd" klubas išvykoje nesugebėjo įveikti ambicingosios Birmingemo "Aston Villa" ekipos. Mačas baigėsi lygiosiomis 0-0.

Rungtynes abi komandos pradėjo gyvybingai - be ilgų žvalgybų buvo ieškoma kelių varžovų vartų link. Pirmasis nedidelis 'gaisras' kilo prie svečių vartų, kai tiesiai varžovų vartininką smūgiavo "Aston Villa" puolėjas Gabrielis Agbonlahoras.

13 minutę pavojingai iš toli smūgiavo "Man Utd" saugas Cristiano Ronaldo, tačiau jo bandymą atrėmė Bradas Friedelis.

Visgi nepaisant visų abiejų vienuolikių pastangų, šimtaprocentinių progų neturėjo nei vieni, nei kiti.

Geriausią svečių galimybę prieš pat didžiąją pertrauką turėjo saugas Park Ji-Sungas, tačiau Pietų Korėjos rinktinės futbolininkui paskutinę akimirką sutrukdė Ashley Youngas.

Antrojo kėlinio pradžioje Edwinui van der Sarui teko atremti pavojingą Youngo bandymą, o sužaidus kiek daugiau nei valandą aistrų banga kilo po to, kai Rio Ferdinandas pargriovė Agbonlahorą. "Aston Villa" prašė teisėjo skirti 11 metrų baudinį, tačiau švilpukas tylėjo, o vaizdo kartojimai rodė, kad kontaktas buvo už baudos aikštelės ribų.

Dar po kelių akimirkų už galvos griebtis turėjo Mančesterio ekipos puolėjas Wayne'as Rooney, iš dėkingos situacijos galingu smūgiu pasiuntęs kamuolį virš skersinio.

Rungtynėms artėjant į pabaigą "Man Utd" strategas Seras Alexas Fergusonas į aikštę metė atakuojančius saugus Nani ir Andersoną, kurie pakeitė atitinkamai Carlosą Tevezą bei nedidelę traumą patyrusį Cristiano Ronaldo, tačiau pergalės pasiekti svečiams nepavyko - rungtynės baigėsi be įvarčių.

Birmingemo "%c00049" 0 - 0 "%c00040"