Čempiono titulą jau anksčiau užsitikrino Kazanės "Rubin" klubas, paskutiniame ture savo aikštėje 1-2 pralaimėjęs Maskvos "Lokomotiv".
Be nieko liko praėjusių metų nugalėtoja Sankt Peterburgo "Zenit" vienuolikė, užėmusi tik penktąją vietą.
"Rubin", kartu su antroje vietoje likusia Maskvos CSKA ekipa, kurios garbę gina lietuvis Deividas Šemberas, kitą sezoną atstovaus Rusijai UEFA Čempionų lygoje.
Trečią vietą užėmė dar viena sostinės komanda - "Dinamo", įgavusi teisę varžytis UEFA taurės turnyre.
Į žemesnįjį divizioną iškrito paskutiniąsias dvi vietas užėmę klubai - Jaroslavlio "Shinnik" bei Vladivostoko "Luch Energia".
Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo CSKA legionierius iš Brazilijos Vagneris Love'as, per 26 rungtynes pelnęs 20 įvarčių.
Paskutinio turo rezultatai:
Permės "Amkar" 3 - 1 "Khimki"
13' [1 - 0] Martin Kushev
29' [2 - 0] Mitar Novakovic
87' [2 - 1] Vule Trivunovic
90' [3 - 1] Mikhail Afanasiev
Mantas Samusiovas ("Khimki") nebuvo registruotas mačui
Maskvos "Dinamo" 2 - 0 "Tomsk"
16' [1 - 0] Alexandr Kerzhakov (iš 11 m. baudinio)
76' [2 - 0] Alexandr Kerzhakov
65' Dmitri Tarasov ("Tomsk") pašalintas iš aikštės
Žydrūnas Karčemarskas ("Dinamo") nebuvo registruotas mačui, Arūnas Klimavičius ("Dinamo") liko tarp atsarginių
"Moskva" 3 - 0 "Luch Energia"
78' [1 - 0] Maxi Lopez (iš 11 m. baudinio)
87' [2 - 0] Zvonimir Vukic
90' [3 - 0] Alexander Stavpets
Edgaras Česnauskis ("Moskva") nerungtyniavo dėl traumos
Samaros "Krylya Sovetov" 4 - 3 Grozno "Terek"
47' [1 - 0] Andrey Tikhonov
60' [2 - 0] Ivan Taranov
63' [2 - 1] Daniel Gabriel Panku
65' [3 - 1] Jan Koller
72' [4 - 1] Jan Koller
79' [4 - 2] Daniel Gabriel Panku
83' [4 - 3] Shamil Lakhiyalov
Kazanės "Rubin" 1 - 2 Maskvos "Lokomotiv"
15' [0 - 1] Peter Odemwingie
35' [1 - 1] Aleksandr Bukharov
90' [1 - 2] Denis Glushakov
83' Rezvan Kosic ("Lokomotiv") pašalintas iš aikštės
Ramenskojės "Saturn" 1 - 1 Nalčiko "Spartak"
51' [0 - 1] Marat Bikmaev
80' [1 - 1] Vladimir Yurchenko
Darvydas Šernas ("Spartak") nežaidė, nes atstovavo Lietuvos rinktinei draugiškame turnyre Estijoje
Jaroslavlio "Shinnik" 1 - 0 Maskvos CSKA
34' [1 - 0] Maksim Buznikin (iš 11 metrų baudinio)
Deividas Šemberas (CSKA) žaidė visą mačą
Maskvos "Spartak" 1 - 3 Sankt Peterburgo "Zenit"
5' [0 - 1] Pavel Pogrebnyak
19' [0 - 2] Danny
45' [0 - 3] Danny
47' [1 - 3] Alexandr Pavlenko
Ignas Dedura ("Spartak") nebuvo registruotas mačui
Rezultatyviausi žaidėjai:
1. Vagner Love (CSKA) 20 įvarčių
2-4. Osaze Peter Odemwingie ("Lokomotiv") 10
Danny ("Zenit") 10
Marko Topic ("Saturn") 10