Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (sausio 1-7 dienos) © zalgiris.lt nuotr.

Atėjus Naujiesiems, toliau buvo tęsiamos užsienio pirmenybės, kuriose varžėsi ir lietuvių atstovaujami klubai.

Sausio 3 diena (trečiadienis)

Saudo Arabijos antrame divizione nesėkmę patyrė „Al Orubah“ komanda su Džiugu Bartkumi, kuri išvykoje 0:1 pralaimėjo „Al Jabalain“ vienuolikei.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, 4 minutę pelnė įvartį ir per pridėtą antro kėlinio laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Lamia“ ekipa namuose 1:0 nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“.

Slovėnijos klubas NK „Maribor“ paskelbė, kad prie jo jungiasi Lietuvos rinktinės narys Pijus Širvys.

Izraelio pirmenybėse Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, per pridėtą antro kėlinio laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ namuose 3:3 sužaidė su „Sakhnin“ futbolininkais.

Lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius Ispanijos trečio diviziono antros grupės rungtynėse liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ ekipa namuose 0:0 išsiskyrė su „Baleares“ futbolininkais.

Sausio 6 diena (šeštadienis)

Šiaurės Airijos taurės šešioliktfinalyje Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Carrick Rangers“ po baudinių serijos (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 1:1) namuose pralaimėjo „Portadown“ vienuolikei ir pasirodymą turnyre baigė.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes ir 47 minutę gavo geltoną kortelę, bet jo atstovaujama „Rimini“ ekipa svečiuose 0:1 pralaimėjo „Arezzo“ komandai.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Netanya“ futbolininkams.

Sausio 7 diena (sekmadienis)

Italijos „Serie C“ pirmenybių C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Messina“ futbolininkus.

Kitose rungtynėse Edgaras Dubickas žaidė nuo 66 minutės, bet jo atstovaujama „Catania“ komanda svečiuose 0:3 pralaimėjo „Crotone“ klubui.

Turkijos aukščiausioje lygoje Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Istanbulspor“ ekipa namuose 1:5 pralaimėjo Stambulo „Fenerbahče“ komandai.

Italijos aukščiausioje lygoje Gvidas Gineitis aikštėje pasirodė 90-ąją rungtynių minutę, o jo „Torino“ klubas namuose net 3:0 sutriuškino „Napoli“ komandą.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Ancona“ klubą.

Kitose šios grupės rungtynėse Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Perugia“ namuose 3:0 susitvarkė su „Lucchese“ futbolininkais.