J.Bičkus nulėmė jaunių pergalę prieš latvius

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinė antrąkart patikrino jėgas su bendraamžiais iš Latvijos. Iecavos miestelyje mūsiškiai pelnė pergalę 1:0, pirmo kėlinio pabaigoje pasižymėjus Jonui Bičkui.

Pirmasis rinktinių testas Pasvalyje pasibaigė taikiai 1:1, tad Vytauto Vaškūno ir Gintaro Krasausko auklėtiniai buvo pasiryžę svečiuose laimėti. 37 minutę lietuviai surengė greitą kontrataką ir Titas Milašius atliko skersą perdavimą į baudos aikštelę. Vietoj ir laiku atsidūręs Jonas Bičkus nukreipė kamuolį į Vladleno Filčenkovo vartus.

Antrajame kėlinyje lietuviai kontroliavo žaidybinę situaciją į ir žaidė atsargiau gynyboje. Latviai padidino spaudimą susitikimo pabaigoje, tačiau nepajėgė atsidurti prie Arijaus Bražinsko ginamų vartų.

Prie įvarčio sukūrimo prisidėjęs Karolis Uzėla pažymėjo, kad komandos draugai atliko pažangą įgyvendindami taktiką: „Po pirmųjų rungtynių padarėme gerą rungtynių analizę, per kurią išsiaiškinom klaidas ir, manau, kad tai lėmė mūsų pergalę".

„Treneriai padėkojo už visą darbą stovyklos metu, o varžybos su latviais buvo naudingos tuo, kad vėl žaidėme visi kartu ir pagerėjo tarpusavio supratimas. Manau, po tokiu pergalių atsiras dar didesnis pasitikėjimas ateities kovoms", - rungtynių naudą įvertino K. Uzėla.

Latvija U-16 - Lietuva U-16 0:1 (0:1)

Iecavos stadionas, 120 žiūrovų

Teisėjas - Ingus Purinš (Latvija U-16)

Įvartis: 37 min. Jonas Bičkus (Lietuva U-16)

Įspėtas: 23 min. Ernestas Mockus (Lietuva U-16)

Lietuvos vaikinų U-16 rinktinės sudėtis: Arijus Bražinskas, Ernestas Mockus, Arnas Paura, Matas Ramanauskas, Karolis Uzėla, Deivydas Raulinaitis (52 min. Matas Kubilius), Arnold Baulin (63 min. Valdas Antužis), Jonas Bičkus (77 min. Darius Zubauskas), Matas Gudaitis (40 min. Matas Vareika), Egidijus Dusevičius, Titas Milašius (40 min. Gintas Rakauskas). Atsarginiai: Tomas Čepulis, Gintas Rakauskas, Ignas Grykšas, Benas Šatkus, Edvinas Sirutavičius.

Straipsnio įvertinimas: 2 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos