Ispanijos Karaliaus taurės turnyre - favoritų pergalės © Eurofootball.lt
Ispanijos Karaliaus taurės (Copa del Rey) turnyre trečiadienį vyko septyni atsakomieji aštuntfinalio mačai.

Antrą kartą savo varžovus įveikė "Barcelona" ekipa, kuri šįsyk namuose 2-1 nugalėjo Madrido "Atletico". Nors mačo pradžia šeimininkams nebuvo itin gera, mat 24 minutę Sinama-Pongole išvedė "Atletico" į priekį.

Vis dėlto vos po penkių minučių "Barcos" jaunasis puolėjas Bojanas Krkičius rezultatą išlygino. Na, o šeimininkams pergalę atnešė taiklus saugo Eiduro Gudjohnseno smūgis 76 susitikimo minutę.

Į kitą etapą taip pat pateko "Valencia", kuri atsakomajame mače namuose, tik po pratęsimo, 3-1 nugalėjo Santandero "Racing" klubą.

Pilnas mačo laikas baigėsi lygiosiomis 1-1. Šeimininkų gretose įvartį pelnė Vicente iš 11 metrų baudinio, o "Racing" gretose tiksliu smūgiu atsakė Gonzalo Colsa.

Tačiau per pridėtinį laiką stipresni pasirodė "Valencia" klubo futbolininkai, kurių gretose antrą savo įvartį pelnė Vicente bei dar vieną tikslų smūgį pridėjo Joaquinas.

"Almeria" 1 - 1 "Mallorca"
(bendras rezultatas 2-4)
3' [1 - 0] Pablo Piatti
28' [1 - 1] Juan Fernando Arango

90' iš aikštės pašalintas Guilherme Oliveira Santos ("Almeria")

La Korunijos "Deportivo" 0 - 3 "Sevilla"
(bendras rezultatas 1-5)
1' [0 - 1] Jesus Navas
23' [0 - 2] Luis Fabiano
40' [0 - 3] Luis Fabiano

68' iš aikštės pašalintas Omar Bravo ("Deportivo")
82' iš aikštės pašalintas Andres Palop ("Sevilla")

Barselonos "Espanyol" 1 - 0 "Poli Ejido"
(bendras rezultatas 3-3)
7' [1 - 0] Roman Martinez

Sevilijos "Real Betis" 1 - 0 "Real Union"
(bendras rezultatas 2-0)
20' [1 - 0] Arturo Arzu

"Valencia" 3 - 1 Santandero "Racing" *po pratęsimo
(bendras rezultatas 4-2)
18' [1 - 0] Vicente (iš 11 metrų baudinio)
21' [1 - 1] Gonzalo Colsa
102' [2 - 1] Vicente
112' [3 - 1] Joaquin

"Valladolid" 2 - 1 "Sporting Gijon"
(bendras rezultatas 3-4)
23' [1 - 0] Fabian Canobbio
77' [2 - 0] Sanchez Leon
90' [2 - 1] Garcia Torre Jorge

90' iš aikštės pašalintas Borja Neru ("Sporting Gijon")

"Barcelona" 2 - 1 Madrido "Atletico"
(bendras rezultatas 5-1)
24' [0 - 1] Floran Sinama-Pongolle
29' [1 - 1] Bojan Krkic
76' [2 - 1] Eidur Gudjohnsen