Ganą įveikę vokiečiai aštuntfinalyje susikaus su anglais © Eurofootball.lt
D grupės rungtynėse Vokietijos nacionalinė rinktinė minimaliu rezultatu 1-0 palaužė Ganos futbolininkų pasipriešinimą ir pateko į planetos pirmenybių aštuntfinalį, kuriame susigrums su anglais.

Tiesa, net ir pralaimėjimą patyrę afrikiečiai, dėka australų pergalės 2-1 prieš serbus, užėmė antrąją turnyrinės lentelės vietą ir kitame etape kovos prieš JAV komandą.

Pirmajame kėlinyje Ganos žaidėjai buvo aktyvesni ir sukūrė daugiau pavojingų momentų prie varžovų vartų, tačiau geriausią progą pasižymėti turėjo vokiečiai - 26 minutę vienas prieš vartininką iššoko nuošalės išvengęs Mesutas Ozilas, tačiau patikimai sužaidė vartus palikęs Richardas Kingsonas.

Vis dėlto Ozilui pavyko pelnyti įvartį 60 minutę, kuomet po Thomaso Mullerio perdavimo Brėmeno "Werder" saugas prisitaikęs smūgiu iš maždaug 18 metrų išvedė Joachimo Lowo treniruojamą rinktinę į priekį.

Netrukus Prince'o Tagoe bandymą išlyginti rezultatą blokavo Jerome'as Boatengas, o dėkingoje situacijoje atsidūrusiam Andre Ayewu sutrugdė Philippas Lahmas.

Žinodami palankų rezultatą iš kito stadiono ganiečiai nepuolė beatodairiškai atakuoti, tad vokiečiai iškovojo tris taškus ir užėmė pirmąją vietą D grupėje.

Gana 0 - 1 Vokietija
60' [0 - 1] Mesut Ozil